W czwartek, 20 marca w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego od g. 9 do g. 12 odbędą się organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu we współpracy z jarosławskim starostwem targi pracy, dzięki którym wiele osób poszukujących zatrudnienia może mieć ku niemu sposobność.
Głównym celem przedsięwzięcia jest umożliwienie osobom bezrobotnym i poszukującym pracy bezpośredniego kontaktu z pracodawcami i zapoznanie się z ich wymaganiami wobec potencjalnych pracowników.
Jak podkreślają organizatorzy:
„VII Jarosławskie Targi Pracy są organizowane z myślą o wszystkich osobach chętnych zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową. Podczas targów zaprezentuje się około 50 pracodawców oferujących miejsca pracy w kraju i za granicą”.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze