Reklama

VII Ogólnopolska Akcja Krwiodastwa – MOTOSERCE 2015

07/04/2015 11:00

Lubaczów po raz kolejny włącza się do Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa MOTOSERCE. Już 18 kwietnia krew będzie można oddać w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie.

Akcja MOTOSERCE rozpoczyna sezon motocyklowy. Organizatorzy poprzez działania chcą zwrócić uwagę na brak cennego daru, jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz propagować ideę krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas sześciu edycji MOTOSERCE w latach 2009 – 2014 udało się zebrać 18 320 litrów krwi.

W tym roku, w Lubaczowie  zbiórka krwi rozpocznie się w południe, o godzinie 12:00 w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie (ul. Rynek 26). Dla osób, które oddadzą krew przewidziane są pamiątki w postaci koszulek. Tradycyjnie o godzinie 13:45 odbędzie się Parada Motocykli ulicami miasta, poprzedzona mszą świętą podczas, której poświęcone zostaną maszyny uczestników parady. O godz. 14:00 rozpocznie się akcja na lubaczowskim Rynku, a w niej m.in.: konkursy dla motocyklistów i zebranych gości, atrakcje dla dzieci, pokazy ratownictwa oraz koncerty, a także mocna dawka hałasu i pozytywnej energii! Na scenie wystąpią takie zespoły jak Soul Assassins, S23, On/Off, Straight On, Backstage, Konflikt oraz gwiazda wieczoru – zespół Guitar Force. Podczas trwania akcji odbędzie się również premiera Cheyenne Bike – The Recidivist, otatuowanego motocyklu firmy Game Over Cycles oraz pokaz Stuntu, który wykona Kuba Radczak – streetbike freestyler.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości