Lubaczów po raz kolejny włącza się do Ogólnopolskiej Akcji Krwiodawstwa MOTOSERCE. Już 18 kwietnia krew będzie można oddać w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie.
Akcja MOTOSERCE rozpoczyna sezon motocyklowy. Organizatorzy poprzez działania chcą zwrócić uwagę na brak cennego daru, jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz propagować ideę krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas sześciu edycji MOTOSERCE w latach 2009 – 2014 udało się zebrać 18 320 litrów krwi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze