Tutejszy urząd gminy postanowił zadbać o komfort użytkowników komunikacji publicznej. W ostatnich dniach w 3 miejscowościach gminy pojawiły się zupełnie nowe wiaty przystankowe.
W sumie zakupiono i zamontowano 5 nowych, jak mówi nomenklatura urzędnicza, „obiektów przystankowych”. Nowe wiaty stanęły w Sieteszy (dwie), Łopuszcze Wielkiej oraz w Niżatycach. Konstrukcje z metalu i pleksi zastąpiły dotychczasowe przystanki, które[paywall] przetrwały wprawdzie kilkadziesiąt lat, ale czasy świetności dawno mają już za sobą. To jeszcze nie koniec inwestycji na tym gruncie. W ramach modernizacji infrastruktury komunikacji publicznej wymieniono drzwi zewnętrzne wraz z witryną okienną w budynku komunalnym przy ulicy 3 Maja oraz zamontowano gablotę zewnętrzną służącą zamieszczaniu ważnych dla podróżnych informacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze