Reklama

W gminie Kańczuga zainwestowali w wiaty

10/07/2020 10:24

Tutejszy urząd gminy postanowił zadbać o komfort użytkowników komunikacji publicznej. W ostatnich dniach w 3 miejscowościach gminy pojawiły się zupełnie nowe wiaty przystankowe.

 W sumie zakupiono i zamontowano 5 nowych, jak mówi nomenklatura urzędnicza, „obiektów przystankowych”. Nowe wiaty stanęły w Sieteszy (dwie), Łopuszcze Wielkiej oraz w Niżatycach. Konstrukcje z metalu i pleksi zastąpiły dotychczasowe przystanki, które[paywall] przetrwały wprawdzie kilkadziesiąt lat, ale czasy świetności dawno mają już za sobą. To jeszcze nie koniec inwestycji na tym gruncie. W ramach modernizacji infrastruktury komunikacji publicznej wymieniono drzwi zewnętrzne wraz z witryną okienną w budynku komunalnym przy ulicy 3 Maja oraz zamontowano gablotę zewnętrzną służącą zamieszczaniu ważnych dla podróżnych informacji.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości