Sporo ciekawych wydarzeń odbędzie się w czerwcu na terenie Horyńca-Zdroju. W najbliższą niedzielę, 3 czerwca, zaplanowano atrakcje dla najmłodszych mieszkańców w związku z Dniem Dziecka. W połowie miesiąca rusza kolejna zbiórka krwi, a pod koniec czerwca prawdziwa gratka dla aktywnych – rajd pieszy promujący krwiodawstwo. Będzie się działo!
Wszystkie dzieci 3 czerwca będą mogły do woli korzystać z atrakcji przygotowanych z myślą o nich przez organizatorów Gminnego Dnia Dziecka. Impreza startuje o 15.30 w Parku Zdrojowym. Koniecznie należy „zabrać ze sobą” dobry humor, a dobra zabawa murowana! Na chętnych czekać będzie grochówka i wiele innych przysmaków.
Natomiast 17 czerwca (niedziela) członkowie Stowarzyszenia HDK „Ratownik” wespół z ekipą terenową lubelskiego RCKiK z Tomaszowa Lubelskiego zapraszają wszystkich chętnych do GOK-u w Horyńcu-Zdroju, gdzie trwać będzie kolejna zbiórka krwi. Rejestracja ochotników w godzinach 9.00 – 12.00. Każdy zarejestrowany dawca może liczyć na kubek z logo stowarzyszenia.
Czerwcowy cykl wydarzeń zamknie 2. edycja Rajdu Pieszego „Spacerkiem po zdrowie”, promującego honorowe krwiodawstwo, zaplanowana na 30 czerwca. Wpisowe wynosi 30 zł, dzieci i młodzież do lat 18 (tylko z dorosłym opiekunem) – 20 zł. Ci, którzy zgłoszą się chęć uczestnictwa, będą na bieżąco otrzymywać SMS-y i e-maile z ważnymi informacjami dotyczącymi rajdu. Organizatorzy – Stowarzyszenie HDK „Ratownik” – zamykają listę uczestników 25 czerwca. Uwaga! Kto zapisze się na rajd do 15 czerwca br., otrzyma kubek z imieniem i grupą krwi. Trasa rajdu liczyć będzie 17 km. Start o g. 9.00. Wszelkie informacje pod numerem tel. 690131317 lub 793915562, 665990732.
Na finał eskapady zaplanowane jest spotkanie uczestników w Parku Zdrojowym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze