Jarosławianie znów nie zawiedli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały weekend wypełniony był ciekawymi wydarzeniami, a do puszek po raz kolejny trafiła okrągła sumka.
Choć w tegoroczną WOŚP najmocniej włączyły się dwa ośrodki w Jarosławiu i Radymnie, to działo się sporo i atrakcyjnie właściwie w całym powiecie. W sobotę od rana na sportowo i artystycznie zbierano w szkole w Szówsku. W akcję włączył się też Jarosławski Ośrodek Kultury i Sportu, gdzie odbyły[paywall] się występy: Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu, zespołów JOKiS oraz grup „Jarosławiaki” i „Free Style” . Potem serce akcji przeniosło się do parku miejskiego, gdzie odbył się bieg „Policz się z cukrzycą”. Po południu z kolei w Starej Ujeżdżalni odbył się cykl koncertów i występów, pokazali się m.in. kabaret Ikra i zespól Apasjonaci. Wieczorem Orkiestra zagościła na dyskotece w Koncert Arena Wietlin i Obszy. Niedziela była nie mniej intensywna. Rano odbyło się morsowanie na ZEK-u oraz Dog Trekking dla Orkiestry. W międzyczasie w Jarosławiu w hali sportowej PWSTE dzieciaki mogły pohasać na dmuchańcach, a na Rynku w specjalnie przygotowanych basenach drużyna śmiałków urządziła kolejne tego dnia morsowanie. Wczesnym popołudniem swoje podwoje otworzyła PWSTE, na której obiektach można było skorzystać np. ze strzelnicy laserowej lub przeprowadzić operację na fantomach. Późnym popołudniem znów zaiskrzyło w Radymnie, klimatyczny koncert dała Karolina Chmiel z zespołem, supportowana przez Klaudię Opokę. Wreszcie wszyscy przyjaciele Orkiestry zgromadzili się na jarosławskim Rynku. Tu odbyła się akcja „Światełko do nieba”, a zamiast zwyczajowego pokazu fajerwerków wystąpił teatr ognia Aurora z Rzeszowa. Częścią heppeningu były podziękowania dla wolontariuszy i firm partnerskich złożone przez Teresę Krasnowską, koordynatorkę sztabu, kila słów do zebranych skierowali też burmistrz Dariusz Tracz oraz poseł Mieczysław Kasprzak. Tu wreszcie T. Krasnowska ogłosiła kolejny sukces jej sztabu – w Jarosławiu udało się zebrać 154 tys. 210 zł 39 gr, choć zaznaczyć trzeba, że kwota ta może jeszcze wzrosnąć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.''do puszek po raz kolejny trafiła ogromna sumka''No i po raz kolejny George O z rodzinką raduje się i zaciera rączki !!!MAMY REKORD! PRZEZ BLISKO 6 LAT BLISKO 50 MILIONÓW DO PODZIAŁU DLA RODZINY OWSIAKÓW! - KOTROWERSJE.NET
''do puszek po raz kolejny trafiła ogromna sumka''No i po raz kolejny George O z rodzinką raduje się i zaciera rączki !!!MAMY REKORD! PRZEZ BLISKO 6 LAT BLISKO 50 MILIONÓW DO PODZIAŁU DLA RODZINY OWSIAKÓW! - KOTROWERSJE.NET