Reklama

W Jarosławiu wojsko też świętuje

10/08/2016 20:35

Dowódca 14 dywizjonu artylerii samobieżnej im. gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza oraz Burmistrz Miasta Jarosławia serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego, które odbędą się 15 sierpnia (poniedziałek) na jarosławskim rynku.

Uroczystość rozpocznie się w Kościele pw. Bożego Ciała o godz. 16.00 Mszą św. w intencji żołnierzy 14 das - Garnizonu Jarosław, a o godz. 17.00 zaplanowano apel na rynku. W godz. 15.00-18.30 przed ratuszem dostępny będzie sprzęt wojskowy, który co roku cieszy się największą popularnością wśród dzieci i młodzieży.


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gienek - niezalogowany 2016-08-11 10:00:32

    a czy ktoś będzie śmigał z tacą ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości