Dowódca 14 dywizjonu artylerii samobieżnej im. gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza oraz Burmistrz Miasta Jarosławia serdecznie zapraszają na uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego, które odbędą się 15 sierpnia (poniedziałek) na jarosławskim rynku.
Uroczystość rozpocznie się w Kościele pw. Bożego Ciała o godz. 16.00 Mszą św. w intencji żołnierzy 14 das - Garnizonu Jarosław, a o godz. 17.00 zaplanowano apel na rynku. W godz. 15.00-18.30 przed ratuszem dostępny będzie sprzęt wojskowy, który co roku cieszy się największą popularnością wśród dzieci i młodzieży.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
a czy ktoś będzie śmigał z tacą ???