Reklama

W jarosławskim starostwie się zrzeszają

04/07/2015 15:21

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Jarosławiu założyli związek zawodowy. Komisja Zakładowa Związku Zawodowego Kontra została utworzona 15 czerwca. Na razie jest w niej kilkanaście osób.

 – Mamy dobry klimat do tworzenia organizacji pracowniczych. Staroście są bliskie sprawy związkowe, więc liczymy na dobrą współpracę – mówi Dariusz Rożek, przewodniczący komisji zakładowej. – Widać[paywall] spore zainteresowanie wśród pracowników. Zgłaszają się chętni do wstąpienia – dodaje. Oprócz D. Rożka we władzach są Alicja Fedor oraz Małgorzata Dłuszyńska. Pełnią funkcje wiceprzewodniczących. Szef powiatowej Kontry zapewnia, że nie mają obaw dotyczących realizacji praw pracowniczych w starostwie, ale chcą mieć wpływ na decyzje dotyczące zatrudniania i wynagradzania. Będą twardo reprezentować swoje stanowisko.

Główne władze ZZ Kontra mają swoją siedzibę w Zabrzu. W naszym regionie powstały na fali lipcowych strajków w 1992 r. związek jest mniej popularny. Jest związany głównie ze Śląskiem.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Arian - niezalogowany 2015-07-04 16:27:40

    Starosta tworzy sobie "gwardię powiatową"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    se7en - niezalogowany 2015-07-04 18:14:46

    Czy wiesz, że urząd na Twój wniosek ma udostępnić informację publiczną bez zbędnej zwłoki, nie później niż w terminie 14 dni

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Marian JR - niezalogowany 2015-07-07 07:56:48

    AVE 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości