21 i 28 września w radymniańskim klubie seniora odbyły się spotkania z dietetykiem i kosmetyczką. Zgromadzone panie dowiedziały się nie tylko, jak dobrać makijaż czy pielęgnować dojrzałą skórę dłoni, ale także otrzymały szereg wskazówek dotyczących prawidłowego odżywiania.
Klub seniora w Radymnie nie próżnuje. W drugiej połowie września zaproponował swoim członkiniom ciekawą ofertę – cykl spotkań ze specjalistami z zakresu zdrowia i urody. 21 września w klubowej sali, znajdującej się w budynku tutejszego MOK, odbyło się spotkanie z dietetyczką Sylwią Buczkowską. Złożył się na nie wykład i pogadanka, podczas których seniorki dowiedziały się o współczesnych problemach żywieniowych, ale mogły też zweryfikować swoje nawyki żywieniowe i uzyskać szereg rad, jak jeść zdrowo[paywall].
21 i 28 września sporym zainteresowaniem cieszyły natomiast się spotkania z Tamarą Zakarią-Stodolińską – kosmetyczką. W pierwszym terminie tematem była prawidłowa pielęgnacja dojrzałej skóry dłoni. Kosmetyczka wyjaśniała, jakie stosować zabiegi pielęgnacyjne i jak je dobierać nie tylko do wieku, ale i pory roku. Tydzień później było nieco bardziej kolorowo, bo jednym z elementów spotkania było wykonanie modnego makijażu, który prowadząca zajęcia kosmetyczka dobrała do wieku pań i kształtu twarzy. Przy tej okazji odbyła się też pogadanka na temat pielęgnacji skóry twarzy, a zebrane panie uzyskały szereg indywidualnych porad i informacji o kondycji ich skóry.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze