Reklama

W klubie seniora dla zdrowia i urody

09/10/2020 09:33

21 i 28 września w radymniańskim klubie seniora odbyły się spotkania z dietetykiem i kosmetyczką. Zgromadzone panie dowiedziały się nie tylko, jak dobrać makijaż czy pielęgnować dojrzałą skórę dłoni, ale także otrzymały szereg wskazówek dotyczących prawidłowego odżywiania.

Klub seniora w Radymnie nie próżnuje. W drugiej połowie września zaproponował swoim członkiniom ciekawą ofertę – cykl spotkań ze specjalistami z zakresu zdrowia i urody. 21 września w klubowej sali, znajdującej się w budynku tutejszego MOK, odbyło się spotkanie z dietetyczką Sylwią Buczkowską. Złożył się na nie wykład i pogadanka, podczas których seniorki dowiedziały się o współczesnych problemach żywieniowych, ale mogły też zweryfikować swoje nawyki żywieniowe i uzyskać szereg rad, jak jeść zdrowo[paywall].

21 i 28 września sporym zainteresowaniem cieszyły natomiast się spotkania z Tamarą Zakarią-Stodolińską – kosmetyczką. W pierwszym terminie tematem była prawidłowa pielęgnacja dojrzałej skóry dłoni. Kosmetyczka wyjaśniała, jakie stosować zabiegi pielęgnacyjne i jak je dobierać nie tylko do wieku, ale i pory roku. Tydzień później było nieco bardziej kolorowo, bo jednym z elementów spotkania było wykonanie modnego makijażu, który prowadząca zajęcia kosmetyczka dobrała do wieku pań i kształtu twarzy. Przy tej okazji odbyła się też pogadanka na temat pielęgnacji skóry twarzy, a zebrane panie uzyskały szereg indywidualnych porad i informacji o kondycji ich skóry.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama