W lesie, na terenie młodnika, odnaleziono zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że jest to ciało zaginionego w maju ub.r. w tajemniczych okolicznościach Tomasza Mroza.
Tomasz Mróz ze Starych Oleszyc zaginął 5 maja 2015 r. w nietypowych okolicznościach. Wracając z Sieniawy do domu, miał kolizję nieopodal miejscowości Dobra w powiecie przeworskim. Swoim dostawczym volkswagenem uderzył w tir-a. Auto zjechało na lewy pas ruchu, przejechało przez niewielki rów i zatrzymało się w lesie. Jak relacjonował kierowca tir-a, nim wyhamował samochód i wrócił na miejsce zdarzenia, pana Tomasza w aucie już nie było. Za to inny kierowca powiedział przez CB, że widzi mężczyznę biegnącego w stronę lasu. Nie wiadomo dokładnie jak wydostał się z samochodu, bo drzwi z lewej strony były zablokowane.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W lutym kasztany zakwitly. Lepiej sobie odnośnie foto jak macie dawać takie zapchaj-kichy...
W lutym kasztany zakwitly. Lepiej sobie odnośnie foto jak macie dawać takie zapchaj-kichy...
Pod zdjęciem opis.....czyt a j!!@