Reklama

W lipcu jubileuszowe spotkanie z franciszkanami

16/02/2017 10:03

Znany jest termin jubileuszowego 30. Franciszkańskiego Spotkania Młodych w Kalwarii Pacławskiej. Potrwa od 23 do 29 lipca br.

Ojciec Marcin Drąg, dyrektor Spotkania wierzy, że ta data będzie dogodna dla jak największej liczby uczestników.

– To już 30 FSM więc mam nadzieję, że odwiedzą nas nowi uczestnicy, ale także Ci, którzy byli związani ze Spotkaniem od pierwszych edycji – mówi duchowny.

Pierwsza edycja Franciszkańskiego Spotkania Młodych odbyła się w 1988 roku. FSM ma charakter religijny. Organizatorem jest krakowska prowincja franciszkanów im. św. Antoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama