Reklama

W meczu beniaminków lepszy ten z Wólki Pełkińskiej

Dzisiejszego (30 sierpnia br.) popołudnia na stadionach III ligi rozegrana została 5. kolejka mistrzowskich spotkań.

W Wólce Pełkińskiej zmierzyły się dwa zespoły, które są beniaminkami tej klasy rozgrywkowej w tym sezonie, czyli Wólczanka Stal Systems i Wisła Sandomierz. Od początku sezonu znacznie lepiej radzi sobie zespół kierowany przez Grzegorza Sitka, który – przypomnijmy – wciąż występuje bez najlepszego strzelca Krzysztofa Pietlucha. Nie przeszkadza to im jednak w ustawianiu po kątach kolejnych rywali. Tak, jak zrobili to dzisiaj z sandomierską Wisłą. Zadanie ułatwił im fakt, że rywal już od 11. minuty grał w osłabieniu – czerwoną kartkę za wyjątkowo brutalny faul otrzymał Mateusz Michalski. Gospodarze trzy punkty zapewnili sobie w drugich 45 minutach. Dzięki czwartej wygranej w rozgrywkach beniaminek z Wólki Pełkińskiej awansował w III-ligowej tabeli na 2. miejsce.

Nie powiodło się natomiast piłkarzom JKS 1909 Jarosław, którzy przegrali w Białej Podlaskiej z tamtejszym Podlasiem. Do 80. minuty był w tym meczu remis, ale znacznie lepiej końcówkę rozegrali miejscowi.


Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Wisła Sandomierz 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Jurczak 47. min, 2:0 Hul 62. min.

***

Podlasie Biała Podlaska – JKS 1909 Jarosław 3:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Kruczyk 49. min, 1:1 Kmak 67. min, 2:1 Wojczuk 80. min, 3:1 Kosieradzki 90.+3 min.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama