Reklama

W niedzielę będą zbierać krew

Już jutro, 10 września, w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju rusza kolejna odsłona akcji Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”, organizowana wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i ekipą terenową z Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa.

– Zapraszamy do GOK-u. Na chętnych do oddania krwi czekamy w godzinach od 9.30 do 12.30. Nie ma cenniejszego prezentu niż darowanie komuś życia – zachęca do udziału w zbiórce krwi  pod hasłem „Oddaj krew – to nie boli” prezes stowarzyszenia Janusz Rawski. Organizatorzy akcji liczą, że frekwencja, jak zawsze, dopisze. – Zachęcamy do wstąpienia w szeregi naszego stowarzyszenia. Bliższe informacje na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu 690-13-13-17 i pod adresem e-mailowym shdk.ratownik@gmail.com – dodaje.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama