Już jutro, 10 września, w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju rusza kolejna odsłona akcji Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”, organizowana wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i ekipą terenową z Tomaszowa Lubelskiego i Zamościa.
– Zapraszamy do GOK-u. Na chętnych do oddania krwi czekamy w godzinach od 9.30 do 12.30. Nie ma cenniejszego prezentu niż darowanie komuś życia – zachęca do udziału w zbiórce krwi pod hasłem „Oddaj krew – to nie boli” prezes stowarzyszenia Janusz Rawski. Organizatorzy akcji liczą, że frekwencja, jak zawsze, dopisze. – Zachęcamy do wstąpienia w szeregi naszego stowarzyszenia. Bliższe informacje na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu 690-13-13-17 i pod adresem e-mailowym shdk.ratownik@gmail.com – dodaje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze