Reklama

W niedzielę koncert uwielbienia w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II

Koncert zatytułowano „Szukałem was, a teraz wy przyszliście do mnie…”.

Wydarzenie rozpocznie msza św. w Kościele  pw. Matki Bożej Fatimskiej w Rozborzu.
Następnie na scenie wystąpią:
- Chór „Veritas” z Nowosielec ,
- Zespół „Bella Voce” ze Studziana,
- Zespół „Forte” z Mirocina,
- Zespół „Szafirowe Nutki” z Mirocina,
- Laureaci „Międzygminnego Konkursu w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II „Miejcie odwagę żyć dla Miłości …”.

 Gościem specjalnym będzie Zespół „Singing Souls”:  Sekcja instrumentalna, Soliści w Koncercie Uwielbienia „Bogu Jedynemu Chwała” pod kierownictwem muzycznym: Wojciecha Jakubca.

Wyjątkową oprawę wizualną widowiska będą stanowiły specjalnie przygotowane grafiki z fotografiami Świętego Jana Pawła II.

Organizatorami wydarzenia są: Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej w Rozborzu, Gmina Przeworsk, Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku. Partnerami wydarzenia są: Gmina Zarzecze, Centrum Kultury w Zarzeczu.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości