Do udziału w honorowej akcji krwiodawstwa, planowanej na najbliższą niedzielę, 13 września, zapraszają członkowie tamtejszego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”.
– Zbiórka krwi odbędzie się w godzinach od 9 do 12 w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju – informuje Janusz Rawski, przedstawiciel zarządu KHDK „Ratownik”. – Wszystkich mieszkańców i gości zapraszam do oddania tego bezcennego leku – zachęca.
W siedzibie GOK tego dnia będzie też możliwość zapisania się do rejestru Honorowych Dawców Szpiku Kostnego. – Zachęcamy do wstąpienia w szeregi dawców krwi Koła HDK „Ratownik” – dodaje J. Rawski. Od wielu lat podobnym akcjom inicjowanym przez krwiodawców z „Ratownika” przyświeca hasło „Oddaj krew – to nie boli”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.to nie boli. A szczytny czyn. zachęcam i polecam. od 2 lat regularnie oddaję do BAHK 2 razy w roku.
to nie boli. A szczytny czyn. zachęcam i polecam. od 2 lat regularnie oddaję do BAHK 2 razy w roku.