Reklama

W niedzielę w Horyńcu honorowo oddasz krew

Do udziału w honorowej akcji krwiodawstwa, planowanej na najbliższą niedzielę, 13 września, zapraszają członkowie tamtejszego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Ratownik”.

– Zbiórka krwi odbędzie się w godzinach od 9 do 12 w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju – informuje Janusz Rawski, przedstawiciel zarządu KHDK „Ratownik”. – Wszystkich mieszkańców i gości zapraszam do oddania tego bezcennego leku – zachęca.

W siedzibie GOK tego dnia będzie też możliwość zapisania się do rejestru Honorowych Dawców Szpiku Kostnego. – Zachęcamy do wstąpienia w szeregi dawców krwi Koła  HDK „Ratownik” – dodaje J. Rawski. Od wielu lat podobnym akcjom inicjowanym przez krwiodawców z „Ratownika” przyświeca hasło „Oddaj krew – to nie boli”.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tadek - niezalogowany 2015-09-10 12:39:06

    to nie boli. A szczytny czyn. zachęcam i polecam. od 2 lat regularnie oddaję do BAHK 2 razy w roku. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości