Reklama

W okolicy dworca ozdób brak

08/01/2026 14:49

Zastanawiam się, dlaczego kolejny rok z rzędu przy placu Legionów miasto poskąpiło świątecznych dekoracji. Owszem, stoją choinki należące do lokali prywatnych przy dworcu, ale lampek czy świetlnych dekoracji zapewnionych przez samorząd brak w tej okolicy, a to przecież w pewnym sensie wizytówka miasta. To tu turysta przyjeżdżający do Przemyśla pociągiem stawia pierwsze kroki. Warto by zadbać o świąteczny klimat także i w tym miejscu

– zauważa Czytelnik.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/01/2026 14:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama