Zastanawiam się, dlaczego kolejny rok z rzędu przy placu Legionów miasto poskąpiło świątecznych dekoracji. Owszem, stoją choinki należące do lokali prywatnych przy dworcu, ale lampek czy świetlnych dekoracji zapewnionych przez samorząd brak w tej okolicy, a to przecież w pewnym sensie wizytówka miasta. To tu turysta przyjeżdżający do Przemyśla pociągiem stawia pierwsze kroki. Warto by zadbać o świąteczny klimat także i w tym miejscu
– zauważa Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze