W hali sportowej w Orłach rozegrany został Mikołajkowy Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej, którego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie małego mieszkańca gminy Orły Frania Karasia.
Organizatorami imprezy byli: oddziały Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orłach, Miejski Klub Sportowy Polonia Przemyśl oraz Urząd Gminay Orły.
Turniej podzielony został na dwie części. Najpierw na parkiecie rywalizowały drużyny młodzieżowe z rocznika 2011, natomiast w godzinach popołudniowych do gry wkroczyli oldboje. W tym pierwszym wystąpiło sześć zespołów: OMS Orły/Polonia, Motor Grochowce, Akademia Piłkarska JSRR Jarosław, Akademia Piłkarska Żurawianka Żurawica oraz Szkółka Piłkarska „Orzełek” Przeworsk.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze