Reklama

W Orłach zagrali dla Frania Karasia

W hali sportowej w Orłach rozegrany został Mikołajkowy Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej, którego głównym celem była zbiórka funduszy na leczenie małego mieszkańca gminy Orły Frania Karasia.

Organizatorami imprezy byli: oddziały Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Orłach, Miejski Klub Sportowy Polonia Przemyśl oraz Urząd Gminay Orły.

Turniej podzielony został na dwie części. Najpierw na parkiecie rywalizowały drużyny młodzieżowe z rocznika 2011, natomiast w godzinach popołudniowych do gry wkroczyli oldboje. W tym pierwszym wystąpiło sześć zespołów: OMS Orły/Polonia, Motor Grochowce, Akademia Piłkarska JSRR Jarosław, Akademia Piłkarska Żurawianka Żurawica oraz Szkółka Piłkarska „Orzełek” Przeworsk.

5-godzinne zmagania na parkiecie zostały zakończone uroczystą dekoracją, podczas której przedstawiciele wszystkich zespołów otrzymali z rąk dyrektor Szkoły Podstawowej w Orłach Renaty Iwanów okolicznościowe puchary. Bezpośrednio po rywalizacji młodzików do gry wkroczyły zespoły oldbojów.

Na parkiecie wystąpili: Polonia Przemyśl Oldboys, Gmina Orły Oldboys oraz reprezentacja Polski powyżej 35 lat w futsalu.

Wynik był oczywiście sprawą drugorzędną, bo dla każdego uczestnika imprezy liczyła się przede wszystkim dobra zabawa oraz wsparcie zbiórki na leczenie głównego bohatera imprezy, czyli małego Frania Karasia, który osobiście odwiedził halę sportową w Orłach.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości