24 bm. o godz. 13 rozpocznie się obrót kładki pieszo-rowerowej, która zawiśnie nad Sanem w Przemyślu. Przeprawa jest elementem projektu „Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej".
Konstrukcję kładki tworzy stalowy pylon o wysokości 38 m wraz z dwoma dźwigarami z drewna klejonego o wysokości 155 cm i długości 138 m, stężonymi stalowym rusztem. Dźwigary są jednocześnie balustradami, które zabezpieczają ruch pieszych i rowerzystów. Kładka została podwieszona za pomocą 24 stalowych lin o średnicy 32 oraz 40 mm. Jej pokład oraz wewnętrzne obicie zostały wykonane z drewna kompozytowego odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Cała konstrukcja waży blisko 175 ton.
Montaż kładki odbywał się na terenie zalewowym, równolegle do brzegów rzeki. Wynikało to z braku możliwości ingerowania rusztowaniami tymczasowymi w koryto rzeki. Teren znajduje się w zabytkowej części miasta oraz jest objęty projektem Natura 2000.
Aby obiekt znalazł się nad wodą, po podwieszeniu pomostu, wykonany zostanie obrót kładki o 90 stopni. Aby było to możliwe pylon wsparto na konstrukcji pomocniczej tworzącej podporę kroczącą, która będzie obracała się po specjalnie przygotowanym stalowym ślizgu razem z całą konstrukcją kładki. Aby zapewnić stateczność, podpora ta zostanie dociążona balastem o masie 30 ton.
– Po przełożeniu kładki na drugi brzeg rozpoczną się prace związane z doprężeniem lin, do których podwieszony jest drewniany pomost – wyjaśnia Marcin Narolewski, menadżer projektu Skanska, odpowiedzialny za roboty mostowe. – Ostatnim etapem prac będzie próbne obciążenie kładki, które polegać będzie na pomiarach ugięć i przemieszczeń kładki pod wpływem obciążenia ruchem pieszych i rowerzystów. Wszystko po to, aby być pewnym, że ugięcia nie są większe od tych przewidzianych w projekcie. Jest to kolejny ciekawy etap budowy, do przeprowadzenia którego niezbędnych będzie ok. 40 osób – zaproszonych pracowników Skanska S.A. – dodaje.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To będzie żmudna, frapująca, niebezpieczna i DESPERACKA operacja !!! Może uda mi się to zobaczyć ?!?
Miał być most będzie kładka, miał być Aquapark jest sadzawka.
Most koło hotelu, pierwszy słyszę. Most owszem ale na Kmieciach ma być. Aquapark zdecydowanie odradzam, wolałbym jeziorka z ciepłą wodą, idealne na okres zimowa takie ciepłe źródełka.
"Montaż kładki odbywał się na terenie zalewowym, równolegle do brzegów rzeki. Wynikało to z braku możliwości ingerowania rusztowaniami tymczasowymi w koryto rzeki. Teren znajduje się w zabytkowej części miasta oraz jest objęty projektem Natura 2000." TO JEST DZIWNE, PRZECIEŻ NAWET UWZGLĘDNIAJĄC UWARUNKOWANIA EKOLOGICZNE , TO NA CZAS BUDOWY INGERENCJA - JAK TO SZUMNIE BRZMI- W KORYTO RZEKI NIKOMU NIE POWINNO PRZESZKADZAĆ I ZAGRAŻAĆ
To będzie żmudna, frapująca, niebezpieczna i DESPERACKA operacja !!! Może uda mi się to zobaczyć ?!?
Miał być most będzie kładka, miał być Aquapark jest sadzawka.
Most koło hotelu, pierwszy słyszę. Most owszem ale na Kmieciach ma być. Aquapark zdecydowanie odradzam, wolałbym jeziorka z ciepłą wodą, idealne na okres zimowa takie ciepłe źródełka.