Reklama

W Przemyślu ruszyła Legia Soccer School [ZDJĘCIA, WIDEO]

06/03/2017 08:30

Było niemal jak na Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Pierwszy trening Piłkarskiego Przedszkola Legii Warszawa w Przemyślu rozpoczął się od hymnu stołecznego zespołu „Sen o Warszawie” Czesława Niemena. W sobotę, 4 marca br., w nadsańskim mieście rozpoczęła działalność Legia Soccer School.

– Piłkarskie Przedszkola Legii Warszawa w ramach Legia Soccer Schools powstały trzy lata temu. Zainteresowanie było ogromne. We wrześniu zeszłego roku, w trakcie naboru do akademii, pojawiło się prawie dwa tysiące dzieci, a mogliśmy przyjąć zaledwie 50 osób. Dzięki Legia Soccer School możemy aktywizować wszystkie dzieci, chcące trenować razem z nami. Zaczęło się od wynajmowania boisk w Warszawie, z czasem zgłaszali się do nas partnerzy z innych miast, przez co rozszerzaliśmy naszą działalność. W taki sposób dotarliśmy i do Przemyśla – powiedział Adam Orlikowski z Legia Soccer School.

Inauguracyjny trening odbył się w Sali sportowej Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu. Udział wzięło ok. 30 młodych adeptów futbolu w wieku od 3 do 7 lat. Kolejne zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu (w soboty lub niedziele) w hali lub na boisku i trwać będą 60 minut. Raz w miesiącu z udziałem rodziców. Treningi prowadzić będą lokalni trenerzy, którzy  przeszli szkolenia Legia Soccer School.

Reklama

– Wciąż można zapisywać dzieci poprzez stronę www.legiasoccerschools.pl. Nie przewidujemy żadnej selekcji – dodał A. Orlikowski. Warto dodać, że na pierwszym spotkaniu, młodym zawodnikom i zawodniczkom towarzyszył znany stołecznym kibicom  Miś Kazek – maskotka warszawskiej Legii, a całość poprowadził znakomity klubowy spiker Wojciech Hadaj.

Zdjęcia i wideo: Kamil Krukiewicz


KamK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kibic - niezalogowany 2017-03-06 10:15:39

    Przemysl nigdy nie mial korzeni prolegijnych. Legia w Przemyslu nic nie znaczy. A ten spiker Hadaj zostal wylany m.in. za slowa niegodne komentatora. Oszolomstwo przy mikrofonie. Polonia Przemysl i Czuwaj Przemysl powinny byc polecane, a nie jakis sen o Legii.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    TT - niezalogowany 2017-03-06 10:48:34

    Korzeni może nie miał, ale spora grupa osób z Przemyśla jeździ od kilku lat na Legię, dodatkowo Czuwaj ma dobre stosunki z Zagłębiem Sosnowiec, więc jest dosyć blisko do Legii

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tomek - niezalogowany 2017-03-07 08:37:40

    Kaska , kaska ! Bo mój Jasiu to taki Lewandowski tylko jeszcze malutki !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama