Reklama

W Przemyślu ślubowało 8 nowych pograniczników [ZDJĘCIA]

W komendzie Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu odbyła się uroczystość ślubowania 8-osobowej grupy. Uczestniczyła w niej kadra kierownicza oddziału na czele z komendantem gen. bryg. SG Robertem Rogozem.

Młodzi adepci Straży Granicznej to 3 kobiety i 5 mężczyzn, 7 to mieszkańcy Podkarpacia. 4 osoby mają wykształcenie wyższe, pozostali średnie.

Niebawem wyruszą na szkolenie podstawowe i podoficerskie. Po ok. 8 miesiącach rozpoczną służbę na przejściach granicznych – w Budomierzu, Korczowej lub Medyce.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2020-03-07 21:36:03

    Redakcja sobie jaja robi czy tak na poważnie? 8 , słownie ośmiu "poborowych" i reportaż w gazecie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nieprzemytnik - niezalogowany 2020-03-07 22:05:49

    Od 20 lat, co roku, ślubują. I co z tego? Zwłaszcza gówniarze w takim tempie odprawiają z Medyki na Ukrainę, że w końcu ich nagram. Siedzą w budzie i z sentymentem machną ręką... Zapraszając. Nie mówiąc już o autach ukraińskich. Bo ich to już zupełnie nie szanują. Młodzi, powodzenia!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    brat PIT - niezalogowany 2020-03-08 11:52:42

    Symboliczny kadr z uroczystości -zakonnica w tle i kapelani w "pierwszym rzędzie".  To już nie jest śmieszne. Program RODZINA NA SWOIM i NEPOTYZM + ma się dobrze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama