W komendzie Bieszczadzkiego Oddziału SG w Przemyślu odbyła się uroczystość ślubowania 8-osobowej grupy. Uczestniczyła w niej kadra kierownicza oddziału na czele z komendantem gen. bryg. SG Robertem Rogozem.
Młodzi adepci Straży Granicznej to 3 kobiety i 5 mężczyzn, 7 to mieszkańcy Podkarpacia. 4 osoby mają wykształcenie wyższe, pozostali średnie.
Niebawem wyruszą na szkolenie podstawowe i podoficerskie. Po ok. 8 miesiącach rozpoczną służbę na przejściach granicznych – w Budomierzu, Korczowej lub Medyce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Redakcja sobie jaja robi czy tak na poważnie? 8 , słownie ośmiu "poborowych" i reportaż w gazecie?
Od 20 lat, co roku, ślubują. I co z tego? Zwłaszcza gówniarze w takim tempie odprawiają z Medyki na Ukrainę, że w końcu ich nagram. Siedzą w budzie i z sentymentem machną ręką... Zapraszając. Nie mówiąc już o autach ukraińskich. Bo ich to już zupełnie nie szanują. Młodzi, powodzenia!
Symboliczny kadr z uroczystości -zakonnica w tle i kapelani w "pierwszym rzędzie". To już nie jest śmieszne. Program RODZINA NA SWOIM i NEPOTYZM + ma się dobrze.
A ten w okularach jak przeszedł testy sprawnościowe,przecież on na drążku się nie podniesie a gdzie bieganie.Czyżby znowu plecy czy rodzina?
Zapewne z jakiegoś klanu w oddziale.
Ten w tym zielonym na szyi to kto? I po co?
Bez znajomosci sie nigdzie nie dostanie.
Redakcja sobie jaja robi czy tak na poważnie? 8 , słownie ośmiu "poborowych" i reportaż w gazecie?
Od 20 lat, co roku, ślubują. I co z tego? Zwłaszcza gówniarze w takim tempie odprawiają z Medyki na Ukrainę, że w końcu ich nagram. Siedzą w budzie i z sentymentem machną ręką... Zapraszając. Nie mówiąc już o autach ukraińskich. Bo ich to już zupełnie nie szanują. Młodzi, powodzenia!
Symboliczny kadr z uroczystości -zakonnica w tle i kapelani w "pierwszym rzędzie". To już nie jest śmieszne. Program RODZINA NA SWOIM i NEPOTYZM + ma się dobrze.