W całej Polsce trwa 34. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku odbywa się pod hasłem „Zdrowe brzuszki naszych dzieci”, a dochód przeznaczony będzie na wsparcie diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów.
W Przemyślu działają dwa sztaby WOŚP. Jeden w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. św. Józefa, drugi w przemyskim magistracie. Na ulicach kwestują dziesiątki wolontariuszy. Z zaplanowanych imprez odbyła się już Wielka Przeprawa Świątecznej Pomocy oraz turniej piłkarski. Do akcji włączyli się członkowie „Przemyskich Morsów”, a ich wyczyny można było podziwiać z tarasu widokowego nad Sanem. O g. 14 doszło do oficjalnego rozpoczęcia bloku koncertowego. Na scenie pojawią się: soliści z klubu 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich, Joanna Furman, Hellset, The Naser Mater, COPS i Diiya. O g. 20 – Światełko do Nieba.
Szerzej w papierowym wydaniu ŻP 28 stycznia br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze