Reklama

W Przemyślu trwa finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [ZDJĘCIA, WIDEO]


W całej Polsce trwa 34. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku odbywa się pod hasłem „Zdrowe brzuszki naszych dzieci”, a dochód przeznaczony będzie na wsparcie diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego u najmłodszych pacjentów.


W Przemyślu działają dwa sztaby WOŚP. Jeden w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. św. Józefa, drugi w przemyskim magistracie. Na ulicach kwestują dziesiątki wolontariuszy. Z zaplanowanych imprez odbyła się już Wielka Przeprawa Świątecznej Pomocy oraz turniej piłkarski. Do akcji włączyli się członkowie „Przemyskich Morsów”, a ich wyczyny można było podziwiać z tarasu widokowego nad Sanem. O g. 14 doszło do oficjalnego rozpoczęcia bloku koncertowego. Na scenie pojawią się: soliści z klubu 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich, Joanna Furman, Hellset, The Naser Mater, COPS i Diiya. O g. 20 – Światełko do Nieba.

Szerzej w papierowym wydaniu ŻP 28 stycznia br.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/01/2026 16:11
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama