Reklama

W Przeworsku koncerty i pływanie dla WOŚP

Orkiestrowy finał orkiestry w Przeworsku 15 stycznia rozpocznie koncert w sali widowiskowej MOK (g. 15).

W programie: występy zespołów wokalnych i tanecznych działających w instytucji, a także Aleksandry Wajdy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku i Oliwii Jarosz. Oprócz tego[paywall] mieszkańcy obejrzą popisy: Zespołu Pieśni i Tańca „Markowianie”, grupy break dance, grupy „Fila lala” – finalistów 2. etapu telewizyjnego muzycznego show„Must be the music”. Zagrają też: przeworska kapela „Beka”, zespół „ReggaeGang System” i kapela metolowa „Strzyga”. Na finał przygotowano fireshow w wykonaniu  przeworskiej grupy „Maskarada” oraz tradycyjne „Światełko do Nieba”. Nie zabraknie też atrakcji dla aktywnych. Na krytej pływalni w Przeworsku w godz. 10.00 – 18.00 trwać będzie akcja „Pływanie z WOŚP”, którą organizuje Klub Pływacki „Orlik” oraz miejscowy oddział WOPR.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama