Orkiestrowy finał orkiestry w Przeworsku 15 stycznia rozpocznie koncert w sali widowiskowej MOK (g. 15).

W programie: występy zespołów wokalnych i tanecznych działających w instytucji, a także Aleksandry Wajdy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku i Oliwii Jarosz. Oprócz tego[paywall] mieszkańcy obejrzą popisy: Zespołu Pieśni i Tańca „Markowianie”, grupy break dance, grupy „Fila lala” – finalistów 2. etapu telewizyjnego muzycznego show„Must be the music”. Zagrają też: przeworska kapela „Beka”, zespół „ReggaeGang System” i kapela metolowa „Strzyga”. Na finał przygotowano fireshow w wykonaniu przeworskiej grupy „Maskarada” oraz tradycyjne „Światełko do Nieba”. Nie zabraknie też atrakcji dla aktywnych. Na krytej pływalni w Przeworsku w godz. 10.00 – 18.00 trwać będzie akcja „Pływanie z WOŚP”, którą organizuje Klub Pływacki „Orlik” oraz miejscowy oddział WOPR.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze