W najbliższą środę (25 listopada) odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Jarosławia. Radni zajmą się głównie wysokością podatków i innych opłat. Będą też dyskutować o utworzeniu Centrum Integracji Społecznej.
Radni bedą zajmować się ustaleniem podatku od nieruchomości, od środków transportu, psów, ustalą wysokość opłaty targowej oraz taryfę zaopatrzenia w wodę i odprowadzenie ścieków.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ja już spać nie mogę tak się martwię klubem PiS.
Może nie wszyscy wiedzą, ale wnioski o nadanie statutu składa się do Wojewody tylko w dwóch terminach, tj. Od 1 czerwca do 30 czerwca i 1 września do 30 września. Jest to termin z ustawy.
Ja się pytam dlaczego tak drogo? I nie tłumaczcie, że to koszty tych nowych filtrów. W ciągu roku potaniała energia elektryczna do napędzania pomp.Jarosław woda+ścieki netto 9,14 zł/m3Przemyśl 8,76 zł/m3Tarnobrzeg 8,75 zł/m3Stalowa Wola 8,62 zł/m3Przeworsk 7,57 zł/m3Rzeszów 7,22 zł/m3Łańcut 6,80 zł/m3Lubaczów 6,52 zł/m3Leżajsk 6,28 zł/m3Jasło 6,59 zł/m3Krosno 7,47 zł/m3źródło: http://cena-wody.pl/index.php?p=1&po=2&da=gd&Klo=1&Kol=4&lu=&iw=18
Podobno PWiK ma ponad 1,5 miliona zysku, czy to prawda ???
A może w PWiK zmniejszenie kosztów przez outsourcing niektórych procesów. Dla gazowni liczniki czytają listonosze. Nie można tak zrobić z odczytem licznika wody i roznoszeniem faktur? W większości zużycie wody nie zmienia się i jest praktycznie takie same, co dwa miesiące. Może warto zrobić fakturowanie prognozowe, zamiast biegać za odczytami 6 razy w roku i generować koszty.
a co z klubem PIS
Ja już spać nie mogę tak się martwię klubem PiS.
Może nie wszyscy wiedzą, ale wnioski o nadanie statutu składa się do Wojewody tylko w dwóch terminach, tj. Od 1 czerwca do 30 czerwca i 1 września do 30 września. Jest to termin z ustawy.