Reklama

W środę nadzwyczajna sesja Rady Miasta Jarosławia

19/11/2015 15:37

W najbliższą środę (25 listopada) odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Jarosławia. Radni zajmą się głównie wysokością podatków i innych opłat. Będą też dyskutować o utworzeniu Centrum Integracji Społecznej.

Radni bedą zajmować się ustaleniem podatku od nieruchomości, od środków transportu, psów, ustalą wysokość opłaty targowej oraz taryfę zaopatrzenia w wodę i odprowadzenie ścieków.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2015-11-20 06:41:42

    a co z klubem PIS

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    qwerty - niezalogowany 2015-11-20 19:54:31

    Ja już spać nie mogę tak się martwię klubem PiS.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    olimpcia_228 2015-11-21 23:29:02

    Może nie wszyscy wiedzą, ale wnioski o nadanie statutu składa się do Wojewody tylko w dwóch terminach, tj. Od 1 czerwca do 30 czerwca i 1 września do 30 września. Jest to termin z ustawy. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama