Jest pomysł na zagospodarowanie jednego z pustych obiektów na terenie szpitala przy ul. Słowackiego. W charakterystycznym budynku z wieżyczką ma powstać Centrum Hospicyjno-Opiekuńcze „Betania” im. św. Łazarza.
Budynek od kilku lat stoi pusty. Wcześniej był tu m.in. oddział wewnętrzny szpitala wojskowego, później w jednym z pomieszczeń stacjonowały Wojskowe Służby Informacyjne.


fot.Paweł Bugira
Tak budynek wygląda obecnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy wiadomo coś kto ma udziały w tym bractwie rycersko-katolickim?Czy to biznes będzie?
pewnie choma bo kto. budynki puscic za grosze i sie nachapac , znajac zycie prywatne bedzie bo na szpital stojacy z boku kasy nie ma oddziały zamykaja. cala polityka jak zawsze
Hospicjum w Przemyślu jest potrzebne, bez względu na to kto na nim zarobi.
rozwalili cały zespół budynków poszpitalnych a można było takie piękne miasteczko studecnkie zrobić
Niech coś w końcu powstanie w tym Przemyślu bo ciągle słychać że likwidują , zamykają ,zwalniają - może pare osób znajdzie pracę i zatrudnienie, a osób starszych ciągle przebywa wszystkich nas to czeka.
Czy wiadomo coś kto ma udziały w tym bractwie rycersko-katolickim?Czy to biznes będzie?
pewnie choma bo kto. budynki puscic za grosze i sie nachapac , znajac zycie prywatne bedzie bo na szpital stojacy z boku kasy nie ma oddziały zamykaja. cala polityka jak zawsze
Hospicjum w Przemyślu jest potrzebne, bez względu na to kto na nim zarobi.