Księga poświęcona pamięci tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska znajduje się na parterze w holu Urzędu Miejskiego (Rynek 1).
Każdy przemyślanin może teraz zamieścić pamiątkowy wpis w księdze w godzinach od 6 do 21.
Prezydent Wojciech Bakun napisał m.in.: "Możecie być pewni, że z Przemyśla płyną do Was w tych trudnych chwilach słowa wsparcia i otuchy. Łączymy się z wami w modlitwie."
Po zakończeniu żałoby księga zostanie przesłana do Urzędu Miejskiego w Gdańsku.
Osoby, które chcą oddać hołd tragicznie zmarłemu, mogą wziąć udział w mszy św., która się odbędzie w dniu jego pogrzebu, w sobotę, 19 stycznia, o g. 18, w archikatedrze.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ja wiele rozumiem też jest mi przykro że taka sytuacja zaistniala ale to się już chore robi. Odwoływanie bali karnawałowych studniówek itp. Żałobę to może mieć rodzina zmarłego a my powinniśmy żyć dalej!
Robić fotki i promować się na takiej tragedii hannnniebne ?
Proszę nie zapominać, że żałobę narodową ogłasza i ogłosił Prezydent Rzeczpospolitej. To do niego proszę kierować prośby o ewentualną konsultację lekarską.
KASANDER ja nie mówię że pan Bakun jest chory tylko ogólnie że sytuacja robi się chora. A swoją drogą to pan Bakun rządzi u nas w mieście i nie wiem czy to jego decyzja czy dyrekcji przedszkoli ale odwoływanie kilkulatkom balu karnawalowego też zbyt normalne nie jest. Takie dzieci to nawet pojęcia nie mają co to jest żałoba
Ta cała żałoba, te wszystkie marsze przeciwko przemocy tudzież nienawiści, te wszystkie wpisy do tych całych za....ych ksiąg tzw, kondolencyjnych itp. etc. to jest wszystko tak żałosne, żenujące i przykre, że się płakać chce. A dlaczego w sumie tak się dzieje tylko dlatego, że zginął jakiś jeden urzędas, a nie ma takich szopek, gdy zwykli zjadacze chleba (a bardziej kiełbasy!) ganiają wszędzie z nożami i siekierami i mordują się na potęgę ?!? To w sumie i dobrze, bo żałoba narodowa trwała by przez cały okrągły rok !!!ZIELONE ŻABKI - PRAWDZIWY PROTEST - TEKSTOWO.PLYOUTUBE.COM - CIEMNA STRONA MIĘSA [DRASTYCZNE]ATAK Z SIEKIERĄ - FAKT.PL
Su-metal uważaj :) Bo pisanie o jedzeniu kiełbasy może być uznane za mowę nienawiści względem tych, co jedzą tylko chleb z margaryną. Na tym forum ktoś napisał, że zjadł rosół i zagryzł ogórkiem i go wykasowali. Jedzenie jest bardzo bliskie kanibalizmowi, więc może być różnie odebrane przez moderatora. Co innego, wszelkie liczne komentarze w języku angielskim z licznymi linkami w kolorze niebieskim, te nie obrażają nikogo, bo wielu i tak nie rozumie o co chodzi, a jak to fajnie wygląda, tak kolorowo. Gazeta staje się wtedy międzynarodowa, a nie tylko lokalna, i jak jeszcze podnosi to jej prestiż.
Nienawidzę grysiku . Czy zostanę aresztowany za mowę nienawiśic ????????
Dlaczego tak uważasz ? - to tradycja, w całym kraju w urzędach są wystawiane księgi kondolencyjne, wszyscy o tym wiedzą. Zdjęcie wykonuje się do upamiętnienia tej chwili. Widzisz coś w tym złego ? - dlaczego uważasz że to haniebne ? Nigdy o tym nie słyszałeś ? - poczytaj, rozwijaj swoje horyzonty zamiast czynić głupie, żałosne i niestosowne uwagi ...
Uważam, że wystarczającym upamiętnieniem jest sam wpis do księgi kondolencyjnej. Dla potwierdzenia czyjejś obecności może być fotografia wpisu do księgi. Tak sądzę. Czy fotka przy księdze jest haniebna? Powiedziałbym, że raczej niestosowna. Budzi niesmak, ale rozumiem, dziś w społeczeństwie, które nie może obyć się bez fotek wykonywanych przy każdej okazji, może być rzeczą naturalną. Nie dla wszystkich jednak robienie fotek z wszelkich zdarzeń jest stosowne, więc należy uszanować zdanie tych osób.
Ja wiele rozumiem też jest mi przykro że taka sytuacja zaistniala ale to się już chore robi. Odwoływanie bali karnawałowych studniówek itp. Żałobę to może mieć rodzina zmarłego a my powinniśmy żyć dalej!
Robić fotki i promować się na takiej tragedii hannnniebne ?
Proszę nie zapominać, że żałobę narodową ogłasza i ogłosił Prezydent Rzeczpospolitej. To do niego proszę kierować prośby o ewentualną konsultację lekarską.