Reklama

W urzędzie miejskim wystawiono księgę kondolencyjną śp. Pawła Adamowicza

Księga poświęcona pamięci tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska znajduje się na parterze w holu Urzędu Miejskiego (Rynek 1).

Każdy przemyślanin może teraz zamieścić pamiątkowy wpis w księdze w godzinach od 6 do 21. 

Prezydent Wojciech Bakun napisał m.in.: "Możecie być pewni, że z Przemyśla płyną do Was w tych trudnych chwilach słowa wsparcia i otuchy. Łączymy się z wami w modlitwie."

Po zakończeniu żałoby księga zostanie przesłana do Urzędu Miejskiego w Gdańsku. 

Osoby, które chcą oddać hołd tragicznie zmarłemu, mogą wziąć udział w mszy św., która się odbędzie w dniu jego pogrzebu, w sobotę, 19 stycznia, o g. 18, w archikatedrze.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nika - niezalogowany 2019-01-17 17:12:51

    Ja wiele rozumiem też jest mi przykro że taka sytuacja zaistniala ale to się już chore robi. Odwoływanie bali karnawałowych studniówek itp. Żałobę to może mieć rodzina zmarłego a my powinniśmy żyć dalej! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    obserwator - niezalogowany 2019-01-17 17:28:23

    Robić fotki i promować się na takiej tragedii  hannnniebne ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2019-01-17 17:39:22

    Proszę nie zapominać, że żałobę narodową ogłasza i ogłosił Prezydent Rzeczpospolitej. To do niego proszę kierować prośby o ewentualną konsultację lekarską.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama