Na początku marca rozpoczęła działalność „Gminna Akademia Piłkarska Zarzecze”. Jej głównymi zadaniami jest szkolenie dzieci i młodzieży z zakresu piłki nożnej.
Powstanie akademii było możliwe dzięki współpracy z[paywall] wójtem gminy Zarzecze oraz władzami samorządu. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy-pedagodzy. Treningi odbywają się na obiektach Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu. W akademii trenuje obecnie około 100 dzieci z terenu całej gminy oraz spoza jej obszarów. Jednak prowadzony jest ciągły nabór dzieci do grup treningowych: „Młodzik” – dzieci urodzone w latach 2004/2005, „Orlik” – dzieci urodzone w latach 2006/2007, „Żak” – dzieci urodzone w latach: 2008/2009, „Skrzat” – dzieci urodzone w latach 2010/2011 i młodsi.
Zainteresowani rodzice, którzy chcieliby zapisać swoje pociechy na zajęcia, proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem tel.: 609 133 472. Więcej informacji na temat Gminnej Akademii Piłkarskiej można znaleźć na stronie internetowej: www.gapzarzecze.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.kto sponsorem - "Jaśko-sztabka" ???
I bardzo dobrze :)----http://spaceofhacks.com
kto sponsorem - "Jaśko-sztabka" ???
w akademii sponsorami są rodzice...
I bardzo dobrze :)----http://spaceofhacks.com