Pasjonaci kolei szukają osób chętnych do wspólnego odkrzaczenia linii kolejowej na odcinku Przemyśl – Malhowice.
– Akcja ma zwrócić uwagę PKP i władz miasta na ciekawą inicjatywę, jaką na pewno byłoby w naszym regionie uruchomienie połączenia z Przemyśla w Bieszczady. Chcielibyśmy, aby ten tor znowu żył. Oprócz zgód odpowiednich instytucji, o które się staramy, potrzeba nam Waszego wsparcia. 16 września zajmiemy się usuwaniem krzaków, zarośli, traw porastających torowisko i szukamy osób, którym nasza inicjatywa przypadnie do gustu, by zadziałać wspólnie. Potrzeby są wielkie! Jeśli ktoś ma kosiarkę lub inny sprzęt do odkrzaczania, namioty, może zapewnić zaplecze sanitarne, chciałby podzielić się paliwem, artykułami spożywczymi, zapałem do pracy, zapraszamy! – zachęca współkoordynator akcji Karol Gajdzik.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może warto ujawnić bandytów, którzy doprowadzili do upadku tej drogi komunikacyjnej? Będzie nie po przyjacielsku i bratersku?
Jechałem kiedyś tą trasą do Uherc, przeżycie jedyne w swoim rodzaju... :))))
Pewnie złomiarze już dawno powycinali większość szyn. Poza tym na Ukrainie linia jest chyba w jeszcze gorszym stanie. Trzecia sprawa w Bieszczadach od Zagórza do granicy linia też jest nieprzejezdna. Nawet jeżeli linia byłaby w stanie zdatnym do użytkowania to trzeba się dogadać z Ukraińcami by polskie pociągi mogły przejeżdżać odcinek od Malhowic do Krościenka.
No i właśnie, mamy we władzach Ukraińców- to powinni się dogadać.Był kiedyś taki kurs pociągu Warszawa-SolinaSuper sprawa -
Pewnie jest w tym trochę racji ale to trzeba zweryfikować w terenie.
@Turysta ale i prezesem ukraińskich kolei jest Polak. Teraz też jeździ pociąg z Warszawy w Bieszczady, ale od strony Jasła. Szkoda, że po naszej stronie jest bardzo górzysty teren. Bo można by było poprowadzić linię po nowym śladzie wzdłuż granicy do Krościenka, a tak trzeba pertraktować z Ukraińcami.
powodzenia i ani kroku(toru) w tył !!!
Serdecznie dziękując Pani Redaktor Aleksandrze Nowotyńskiej i Życiu Podkarpackiemu za publikację, dziękujemy także Szanownym Forumowiczom za liczne wyrazy poparcia oraz deklaracje współpracy. Na pewno nie cofniemy się ani o krok, bo to Kolejowa Rewolucja ;-) Musimy przywrócić w sensie kolejowym Bieszczady - Przemyślowi a Przemyśl Bieszczadom. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy via www.kochamkolej.pl lub https://www.facebook.com/kochamkolejpl/ Niech Kolejowa Moc będzie z Nami. Z wyrazami szacunku: Jerzy Zuba - gł. koordynator kampanii społecznej KochamKolej.pl
mistrzowie a co z drezynami kolejowymi ? myślicie tylko o własnych inicjatywach a na tych torach od roku się dzieje i to dużo
Witaj "mistrzu" Kolej i drezyny można i należy pogodzić, ale to drezyny muszą się dopasować do Kolei a nie Kolej do drezyn. Przy całym szacunku dla bieszczadzkich drezyniarzy wykorzystywanie przez nich linii kolejowej nie powstrzyma postępującej degradacji technicznej 108 - mki Jeśli pilnie nie zrewitalizujemy torów to już niebawem nie pojadą po nich nawet drezyny Te zdjęcia mówią same za siebie https://www.facebook.com/b.kaliniak3k/media_set?set=a.738321339644340.1073741839.100003994437695&type=3 Niech kolejowa Moc będzie z Wami!
Jest zgoda PKP PLK S.A. na odkrzaczanie linii 102! I co dalej? O co walczymy? Dokąd zmierzamy? Przeczytacie tu: http://bieszczadzkizaczek.blogspot.com/2016/07/jest-zgoda-pkp-plk-sa-na-odkrzaczanie.html I pamiętajcie! Hasło naszej, kolejowej rewolucji brzmi: Peace, Love & Kolej !
A tak było dziś (23.07) na Stacji Zagórz. Duży szynobus zapełniony na FULL! Całe Rodziny mnóstwo ROWERÓW i ROWERZYSTÓW. Mówiąc krótko: Peace, Love & Kolej https://www.facebook.com/jerzy.zuba/videos/10206944605999659/ :-)
Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia. Oby tak dalej!
Żeby wam się udało powodzenia :)
Może warto ujawnić bandytów, którzy doprowadzili do upadku tej drogi komunikacyjnej? Będzie nie po przyjacielsku i bratersku?
Jechałem kiedyś tą trasą do Uherc, przeżycie jedyne w swoim rodzaju... :))))