Spośród życzeń walentynkowych nadesłanych przez naszych Czytelników wybraliśmy jeden anons, który nagrodzony zostanie kolacją walentynkową dla dwojga na Zamku w Krasiczynie.
Ze zwycięzcą skontaktowaliśmy się telefonicznie w środę rano (14 lutego).
Wszystkim uczestnikom naszej zabawy życzymy wspaniałego święta zakochanych!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze