Kulturalne Lato w Mieście 2016 to propozycja burmistrza miasta oraz Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, stworzona przy wsparciu różnych instytucji, organizacji i stowarzyszeń. Zaplanowane w jego ramach wydarzenia artystyczno-kulturalne są skierowane do różnych grup odbiorców i każdy bez względu na zainteresowania powinien znaleźć dla siebie coś ciekawego.
– Dyskusje o sztuce, spacery po Jarosławiu z przewodnikiem, akcja „Przedłużamy życie książkom”, spotkania literackie, warsztaty plastyczne: rysunkowe, malarskie, ceramiczne, batik, kino pod gwiazdami, warsztaty filmowe, fotograficzne, koła gier, happeningi w Skwerze Kultury to tylko niektóre z naszych propozycji – podsumowuje Aleksandra Toczek z CKiP w Jarosławiu.
Szczegóły o wydarzeniach Kulturalnego Lata w Mieście można znaleźć na plakatach oraz stronach internetowych organizatorów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze