W najbliższy piątek, 19 grudnia w Oranżerii Cafe przy Zespole Pałacowo-Parkowym w Przeworsku odbędzie się jubileusz 40-lecia Oddziału Ortopedii i Traumatologii Ruchu. Na wydarzenie zaprasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku.
Uroczyste otwarcie jubileuszu o g. 10. Nie zabraknie wręczenia odznaczeń państwowych oraz – rzecz jasna – wystąpień i wykładów. W planie m.in. wykład prof. Sławomira Sneli: „Nowoczesne wydłużanie kończyn z użyciem gwoździ magnetycznych śródszpikowych”, kierownika oddziału lek. Tomasza Kowalczyka „Oddział urazowo-ortopedyczny szpitala w Przeworsku wczoraj i dziś” czy lek. Mateusza Brzozy „Motocykliści są wśród nas”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze