Reklama

Ważny jubileusz w przeworskim szpitalu

GRU19

godz: 10:00

W najbliższy piątek, 19 grudnia w Oranżerii Cafe przy Zespole Pałacowo-Parkowym w Przeworsku odbędzie się jubileusz 40-lecia Oddziału Ortopedii i Traumatologii Ruchu. Na wydarzenie zaprasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku.

Uroczyste otwarcie jubileuszu o g. 10. Nie zabraknie wręczenia odznaczeń państwowych oraz – rzecz jasna – wystąpień i wykładów. W planie m.in. wykład prof. Sławomira Sneli: „Nowoczesne wydłużanie kończyn z użyciem gwoździ magnetycznych śródszpikowych”, kierownika oddziału lek. Tomasza Kowalczyka „Oddział urazowo-ortopedyczny szpitala w Przeworsku wczoraj i dziś” czy lek. Mateusza Brzozy „Motocykliści są wśród nas”.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama