W niedzielne popołudnie 4 grudnia 2016 r. na zaproszenia Prezydenta Przemyśla oraz służb mundurowych, na Rynek Starego Miasta przybył najbardziej znany i kochany przez wszystkie dzieci święty – Święty Mikołaj.
Na to spotkanie, które zawsze wywołuje wiele uśmiechów i radości przybyła ogromna liczba milusińskich, tych całkiem małych i tych troszkę większych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze