Wielkim sukcesem zakończył się turniej charytatywny zorganizowany na rzecz trójki chorych dzieci z terenu gminy Bircza. Dobra zabawa, sportowe emocje i wysoki poziom rozgrywek – to główne cechy imprezy. A, co najważniejsze, potrzebujących zasili spora suma, bo aż 15 tys. zł. To i tak kropla w morzu potrzeb.
Turniej odbywał się w niedzielę, 21 lutego, w hali sportowo-widowiskowej w Birczy. Jego organizatorem był Komitet Społeczny „Sportowy Duch”, który powołali: Stanisław Chrobak, Lucjan Mielnikiewicz i Dariusz Pankiewicz. Tego dnia pięciu wolontariuszy kwestowało również przed kościołem parafialnym w Birczy. – Podczas kwesty jako podziękowania wręczaliśmy serduszka, które zostały wykonane przez dzieci w trakcie ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki – opowiada S. Chrobak.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze