Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wietlinie okazała się bezkonkurencyjna w Mikołajkowym Turnieju Piłki Halowej Szkół Podstawowych z terenu Gminy Laszki.
Po zaciekłej rywalizacji drużyna z Wietlina zwyciężyła, zdobywając 12 punktów. O drugim miejscu zdecydowała bezpośrednia rywalizacja, którą wygrała drużyna z Miękisza Nowego.
Ostatecznie klasyfikacja przedstawiała się następująco: 1. SP Wietlin – 12 pkt., 2. SP Miękisz Nowy – 9 pkt., 3. SP Miękisz Stary – 9 pkt., 4. SP Korzenica – 3 pkt., 5. SP Laszki – 0 pkt. Zawody sędziował Ryszard Duda.
Każda drużyna otrzymała puchar oraz dyplom, a wszyscy zawodnicy –pamiątkowe medale, dyplomy, koszulki i gadżety.
Organizatorami turnieju byli: Zespół Szkół w Laszkach, UKS Puma Korzenica, LKS Hetman Laszki i Urząd Gminy Laszki.
Sponsorem imprezy była firma Tech-Project Sławomir Brzoza. Patronat honorowy sprawował starosta jarosławski, który ufundował również gadżety i odblaski.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze