Po raz XVII w świetlicy wiejskiej 27 maja odbędzie się Wiosenny Festyn Rodzinny.
Oficjalnego otwarcia imprezy o g. 14 dokona dyrektor SP w Leszczawie, następnie „Rodzina tęczą malowana”, czyli występy artystyczne dzieciaków.
O 15.15 zaprezentuje się Orkiestra Dęta OSP z Medyki, o 16 pokazy taneczne. 16.45 to czas dla kolejnej orkiestry, tym razem z Żołyni, a o 18 koncert zespołu Testimonium. Ponadto pokazy sprzętu wojskowego, malowanie buziek, grillowe rozmaitości i konkursów bez liku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze