Reklama

Wjechał na skrzyżowanie i nie mógł go opuścić

30/05/2018 11:18

Ponad cztery promile alkoholu w organizmie miał 47-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego, który w poniedziałek wjechał na skrzyżowanie i nie był już w stanie go opuścić. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Kierowca fiata seicento wjechał na skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego z ulicą Kasprowicza i zatrzymał się na krawężniku prostopadle do osi jezdni. – Wewnątrz pojazdu przebywał mężczyzna, z którym nie udało nawiązać się kontaktu. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Po udzielonej pomocy medycznej policjanci sprawdzili stan trzeźwości 47-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Okazało się, że ma on ponad cztery promile alkoholu w organizmie – informuje mł. asp. Renata Jaremko, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku. 

 Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi za to kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat oraz zakaz kierowania pojazdami na okres nie krótszy niż 3 lata.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości