Reklama

Wjechała do rowu, aby uniknąć zderzenia z rowerzystką

15/06/2018 15:23

Kierująca fiatem nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącej w tym samym kierunku rowerzystki.

Do zdarzenia doszło 14 bm. w Piganach. Na miejsce udali się policjanci ruchu drogowego. Z relacji kierującej fiatem wynikało, że nie zachowała ona bezpiecznej odległości od jadącej przed nią rowerzystki, która nagle skręciła w prawo. Chcąc uniknąć zdarzenia zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie do rowu. Kierująca fiatem, 42-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, została przewieziona do szpitala, gdzie po udzielonej pomocy medycznej wróciła do domu.
red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Chachman - niezalogowany 2018-06-16 21:08:25

    Kto to pisał, nic nie rozumiem...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama