Kierująca fiatem nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącej w tym samym kierunku rowerzystki.
Do zdarzenia doszło 14 bm. w Piganach. Na miejsce udali się policjanci ruchu drogowego. Z relacji kierującej fiatem wynikało, że nie zachowała ona bezpiecznej odległości od jadącej przed nią rowerzystki, która nagle skręciła w prawo. Chcąc uniknąć zdarzenia zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie do rowu. Kierująca fiatem, 42-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, została przewieziona do szpitala, gdzie po udzielonej pomocy medycznej wróciła do domu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Kto to pisał, nic nie rozumiem...