Reklama

Włamywacze spali w altance

23/06/2015 09:36

Policjanci zatrzymali 4 przemyślan podejrzanych o włamania do domków letniskowych. Zatrzymał ich właściciel jego z nich.

Kilka dni temu mieszkaniec Przemyśla przyszedł do swojego domku letniskowego. Ku jego zdziwieniu wewnątrz spało 4 młodych mężczyzn. Właściciel działki powiadomił policjantów, a sam postanowił przypilnować dzikich lokatorów do ich przyjazdu. Intruzami okazali się dwaj 16-latkowie, 20- i 26-latek. Znaleziono przy nich sekatory, pompę wodną, piły ręczne i inne rzeczy, których pochodzenia nie potrafili wyjaśnić. [paywall]W trakcie wykonywania czynności okazało się, że padały łupem wymienionych podczas włamań do altanek.

– Dalsza praca śledczych przyniosła dodatkowe ustalenia dotyczące dwóch z zatrzymanych – mówi podkomisarz Bogusława Sebastianka z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. – W trakcie przeszukania odzieży 16- i 26-latka funkcjonariusze ujawnili marihuanę.

Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty i złożyli wyjaśnienia, w trakcie których przyznali się do zarzucanych im czynów: naruszenia miru domowego, włamań oraz posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwa pełnoletnim sprawcom grozi odpowiedzialność karna, zaś sprawę 16-latków rozpozna sąd rodzinny.

del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości