Reklama

Właścicielka psa odpowie za niedopilnowanie zwierzęcia

30/07/2016 10:00

– Mieszkanka gminy Laszki odpowie za to, że nie zachowała środków ostrożności przy trzymaniu psa i nie dopełniła obowiązku szczepienia czworonoga. Pies należący do tej kobiety ugryzł w nogę rowerzystkę. Policjanci z Radymna wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – informuje podkom. Marta Gałuszka, oficer prasowy KPP w Jarosławiu.

W poniedziałek około godz. 13.so do jadącej rowerem kobiety podbiegł pies i ugryzł ją w nogę. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości w gminie Laszki.  Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że pies wybiegł z podwórka i po ataku wrócił na nie. Policjanci ustalili właściciela. Właścicielka psa odpowie za to, że nie zachowała środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia oraz nie wykonała obowiązkowych szczepień.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama