– Wzdłuż ulicy Jana Pawła II zainstalowane są tak zwane spowalniacze. Mają zmusić kierowców do wolniejszej jazdy tym odcinkiem. Jednak od czasu remontu studzienek kanalizacyjnych coś nie funkcjonuje chyba jak należy, bo po opadach deszczu w ich pobliżu stoi woda. Jadąc w jednym kierunku, trzeba pokonać niemal 40 takich progów zwalniających. Nietrudno sobie wyobrazić, jak wyglądają piesi idący chodnikiem, kiedy akurat jest deszczowy dzień. Myślę, że trzeba pomyśleć nad jakimś sensownym rozwiązaniem tego problemu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ej ty, czytelnik, ty chyba na haju tą ulicą chodzisz/jeździsz skoro żeś tam AŻ 40 progów zwalniających naliczył. Jeden jest na Kmieciach, drugi przed SP16, kolejny tam, gdzie kładkę budują a ostatni koło św. Trójcy. Tyle, a gdzie pozostałe 36?
Ej ty, czytelnik, ty chyba na haju tą ulicą chodzisz/jeździsz skoro żeś tam AŻ 40 progów zwalniających naliczył. Jeden jest na Kmieciach, drugi przed SP16, kolejny tam, gdzie kładkę budują a ostatni koło św. Trójcy. Tyle, a gdzie pozostałe 36?