Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wodny plac zabaw przy ulicy Sanockiej ma być gotowy na koniec lipca br. To i tak później niż pierwotnie zakładano, ale lepiej późno niż wcale. Do końca roku natomiast ma być gotowa kładka pieszo-rowerowa na Sanie. Przy obu największych obecnie w Przemyślu inwestycjach praca wre.
Wodny plac zabaw jest elementem większego przedsięwzięcia, którego powstanie miasto zaplanowało przy ulicy Sanockiej. Cała inwestycja nosi nazwę „Budowa basenu wraz z infrastrukturą towarzyszącą”, a wodny plac jest jej pierwszym etapem, który zostanie zakończony w tym roku.Prace na placu budowy prowadzi firma „Probud” z Przemyśla, która jako wykonawca została wyłoniona jeszcze w ub.r., ale ze względu na przedłużający się proces wydania decyzji przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie (od sierpnia 2014 r. do lutego 2015 r.) prace ruszyły później niż planowano. Konieczne było podpisanie aneksu do umowy – nowy termin zakończenia prac to 24 lipca br.
– Prace na budowie są już mocno zaawansowane, obydwa zaplanowane budynki są wykonane w stanie surowym, w najbliższych dniach[paywall] zostanie także wylana niecka wodnego placu zabaw. To będzie nowa jakość w architekturze miejskiej, a przede wszystkim ogromna atrakcja dla najmłodszych, która pozwoli rodzinom z dziećmi i młodzieży spędzić ciekawie i bezpiecznie upalne dni w mieście. Z pewnością takiej oferty letniej dla przemyślan i turystów brakowało dotąd w naszym mieście. Warto dodać, że podobnych rozwiązań jest w Polsce zaledwie kilka, między innymi w Tychach – powiedział rzecznik prasowy przemyskiego magistratu Witold Wołczyk.
Na tę część inwestycji miasto przeznaczyło ponad 2,3 mln zł. Kolejne etapy będą realizowane w przyszłych latach po zabezpieczeniu pieniędzy w budżecie. W programie funkcjonalno-użytkowym w dalszych etapach przewidziana jest budowa kompleksu basenów zewnętrznych i krytej pływalni wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą.
Kładka pieszo-rowerowa
Kładka przez San to jeden z elementów około 6-kilometrowej trasy rowerowej, która powstanie w Przemyślu w ramach projektu „Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej”, realizowanego przez województwo podkarpackie. Miasto Przemyśl nie partycypuje w kosztach budowy zarówno kładki jak i całego odcinka przebiegającego przez teren miasta.
Budowa przemyskiego odcinka pochłonie 7 mln 990 tys. zł, natomiast koszt budowy samej kładki przez San to 4,88 mln zł, z czego 4,80 mln zł pochodzi ze środków unijnych. Pozostała część to środki z budżetu województwa podkarpackiego. Kładka będzie o konstrukcji powieszonej z drewna klejonego i na stalowym pylonie. Pomost szerokiej na 3 metry konstrukcji będzie drewniany z elementami stalowymi. Obecnie na nabrzeżu Sanu trwają prace związane z umocnieniem wałów i przygotowaniem terenu. Najbardziej efektownym moment nastąpi prawdopodobnie na początku lipca, kiedy montowana będzie całość. Ponoć ma to być jeden element, wynoszony i lokowany na pylonie przez potężne dźwigi.
Wykonawcą kładki jest „Skanska” SA, natomiast trasy rowerowej – firma „Matbud” z Boguchwały. Termin realizacji kładki pieszo-rowerowej i ścieżek rowerowych – trasy rowerowej jest do 31 października 2015 r. Zakończenie i rozliczenie Projektu do 31 grudnia 2015 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.albo dajecie zdjecia wodnego placu albo budujacej sie kladki pod barcelonka zdecydujcie sie
ta kładka w tym miejscu jest potrzebna jak ....jednej dziecko najlepiej zadłużać dalej miasto a co tam
Najpierw się doinformuj, a później pisz.KŁADKA ROWEROWO - PIESZA BUDOWANA W PRZEMYŚLU NIE JEST FINANSOWANA Z BUDŻETU PRZEMYSKIEGO!!
@lopibudują źle, nie budują jeszcze gorzej. Ile płacisz do budżetu, że tak liczysz?
Kładkę buduje Skanska, porządna firma , budowała Sanową, opóźnień więc raczej nie będzie.
Ta kładka w tym miejscu JEST POTRZEBNA i to bardzo, wszak nie wszyscy przemieszczają się samochodami - są jeszcze piesi i rowerzyści. A miasto do tej inwestycji dokłada 0,00PLN Miejmy nadzieję, że kolejną przeprawą przez San będzie most na przedłużeniu ul. Rzecznej.
Zgadzam się, że to porządna firma, zwłaszcza jak porównać z naszymi rodzimymi. Nawet takie wyposażenie BHP pracowników SKANSKA - aż miło popatrzeć (nie to co przypominający Bangladesz czy inną dziadownię pracownicy budujący boisko na Czuwaju). A te poranne odprawy dla całego staffu na budowie kładki - normalnie jak Japonia :) Codziennie rano podziwiam w drodze do pracy.
Co za głupota w takiej lokalizacji. Park wodny nad Sanem przy wodzie, pójdzie duża woda zaleje i guzik nie będzie kąpieli i zabaw tylko sprzątanie.
Miał być most na Rzecznej będzie kładka . Miał być Aquapark będzie bajoro dla dzieci , które zabierze pierwsza większa woda
takim osłom jak Ty nigdy nie dogodzi!!!!!a Ty jakie masz osiagniecia zrob sobie rachumek sumienia a potem zabieraj głos na forum
Jesteś pewien ,że "Sanovą" budowała właśnie "Skanska'? . Nie przypadkiem " PaNoVa "jako główny wykonawca z Gliwic?.
Do " Przemo", rozumiem ,że być może jesteś na etapie próby przyswajania podstaw angielskiego lub byłeś w Anglii . Zapewne ty zaraz odpiszesz , że nie w Anglii , lecz w Great Britain lub United Kingdom . Ale po co wstawiasz obco brzmiące wstawki np"staff' . Przecież piszesz na polskojęzycznym portalu , . "STAFF " , to nic innego jak po polsku "PERSONEL" . CZY ANGLIK BĘDĄC NA TWOIM MIEJSCU NAPISZE PO POLSKU CHOCIAŻ JEDNO SŁOWO PO POLSKU ? BARDZO , ALE TO BARDZO WĄTPIĘ.
albo dajecie zdjecia wodnego placu albo budujacej sie kladki pod barcelonka zdecydujcie sie
ta kładka w tym miejscu jest potrzebna jak ....jednej dziecko najlepiej zadłużać dalej miasto a co tam
Najpierw się doinformuj, a później pisz.KŁADKA ROWEROWO - PIESZA BUDOWANA W PRZEMYŚLU NIE JEST FINANSOWANA Z BUDŻETU PRZEMYSKIEGO!!