Ostatnia część naszego wywiadu. Prezydentowi serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i gotowość podejmowania trudnych zagadnień.
✔ Kolejne manipulacja medialna: Bakun przeciwny szczepieniom dzieci? Dementuje.
✔ Wojciech Bakun prywatnie:
▪ Był grzecznym chłopcem czy raczej łobuzem?
▪ Gdzie pracował, czym się zajmował?
▪ ▪ Ciekawostka: Czy wiecie, że nasz prezydent wyszkolił się jako płetwonurek do najwyższego poziomu, jaki można osiągnąć technicznie? Służył w jednostce do nurkowań głębokich! A że był koszykarzem w juniorach przemyskiego klubu?
✔ Pierwszy od lat sylwester na bogato – gdzie prezydent znalazł na to 100 tys. zł?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.https://wolna-polska.pl/wiadomosci/z-redakcyjnej-poczty-list-do-prezydenta-przemysla-i-rady-miasta-2019-01
No i widzimy jak kilku lokalnych obszczymurków którzy już kilkakrotnie próbowali zaistnieć a to jako "prawdziwi patrioci"a to jako obrońcy wiary a nawet jako działacze kresowi kiedy to już Kresowiaków praktycznie nie ma pisze list do Pana Prezydenta z wytycznymi aby przypomnieć o sobie jako osobach zaufania publicznego.Pisać każdemu można nawet osobom o mocno zachwianej osobowości a raczej rozdwojonej osobowości.Najlepsze jest to,że organizacji wymienionych w liście jest więcej niż członków rzeczywistych.Tak trzymać.
Panie Prezydencie, nie ma w języku polskim słowa „któro”, a Pan bez przerwy mówi niepoorawnie wiec już nie wytrzymałam! Cytując wywiad , nie „pokolenie któro”, a „pokolenie które”. Mianownik-rodzaj nijaki, np. Miasto KTÓRE, dziecko KTÓRE, biurko KTÓRE,jezioro KTÓRE, a nie któro.
Jestem załamany, jeden idiota zamienił drugiego idiotę
Przyjdzie nam trochę pocierpieć ,by spłacić wszystkie długi PiS z okresu ich radosnej twórczości w naszym mieście.Zajmie nam to prawie 20 lat a w tym czasie wyrośnie nam całkiem nowe pokolenie ,które przyjdzie nam wychować w bardzo biednym zadłużonym po uszy na granicy bankructwa mieście,oczywiście jeżeli będziemy jeszcze miastem.Pytanie tylko co wyrośnie z pokolenia wychowanego w biedzie i niedostatku gdzie jedyna rozrywka będzie wizyta w kościele w niedziele ale bez tacy.
Nie wiem w jakim wieku jesteś , ale sam wychowałem się w czasach ,gdzie w sklepach były puste półki i ocet . Ale przeżyłem to i teraz widzę co mamy . A to pokolenie widzi już że jest wszystko i dla nich przejście na taką biedę to coś niewyobrażalnego .
Weź ty się człowieku ogarnij, piszesz post a później go powielasz w różnych wątkach. Nawet się nie zająkniesz że długi to zasługa wszystkich którzy byli w koalicji z byłym prezydentem miasta p. Chomą przez te 16 lat, A byli wszyscy ,łącznie z PO. Niedobrze się robi z twojej propagandy.
Jak mawiał klasyk i śmieszno i straszno.
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/z-redakcyjnej-poczty-list-do-prezydenta-przemysla-i-rady-miasta-2019-01
No i widzimy jak kilku lokalnych obszczymurków którzy już kilkakrotnie próbowali zaistnieć a to jako "prawdziwi patrioci"a to jako obrońcy wiary a nawet jako działacze kresowi kiedy to już Kresowiaków praktycznie nie ma pisze list do Pana Prezydenta z wytycznymi aby przypomnieć o sobie jako osobach zaufania publicznego.Pisać każdemu można nawet osobom o mocno zachwianej osobowości a raczej rozdwojonej osobowości.Najlepsze jest to,że organizacji wymienionych w liście jest więcej niż członków rzeczywistych.Tak trzymać.
Panie Prezydencie, nie ma w języku polskim słowa „któro”, a Pan bez przerwy mówi niepoorawnie wiec już nie wytrzymałam! Cytując wywiad , nie „pokolenie któro”, a „pokolenie które”. Mianownik-rodzaj nijaki, np. Miasto KTÓRE, dziecko KTÓRE, biurko KTÓRE,jezioro KTÓRE, a nie któro.