13 i 14 sierpnia br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozgrywają 2. kolejkę mistrzowskich spotkań. Drugi mecz i drugie efektowne zwycięstwo na swoim boisku odniosła Wólczanka Wólka Pełkińska, która ma na koncie komplet punktów i fotel lidera.
W dzisiejszym (13 sierpnia br.) meczu z Wisłokiem błysnął zwłaszcza Mateusz Jurczak, autor hat-tricka (42., 47. i 90. min). Wólczanka wygrała ostatecznie 5:0 (1:0), a pozostałe gole zdobyli Kamil Hul (67. min) i Krzysztof Pietluch (90.+4 min).
W derbowym meczu w Przeworsku tamtejszy Orzeł przegrał z Polonią Przemyśl, tracąc bramkę w końcówce spotkania. Autorem zwycięskiego trafienia dla podopiecznych Pawła Załogi był w 84. min Arkadiusz Gosa.
Niewiele do powiedzenia w Boguchwale miał Sokół Sieniawa, który uległ faworyzowanemu Izolatorowi 2:0 (1:0).
Piast Tuczempy wciąż nie może przełamać indolencji strzeleckiej, mimo że w tabeli ma już cztery „oczka”. Po wygranej walkowerem z Czarnymi Jasło, w 2. kolejce ekipa Marka Strawy zremisowała u siebie ze Stalą Nowa Dęba 0:0.
Mecze KS Wiązownica z Czarnymi Jasło i Rzemieślnika Pilzno ze Startem Pruchnik odbędą się jutro, 14 sierpnia br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze