Reklama

Wólczanka gromi i jest liderem! Derby dla Polonii

13 i 14 sierpnia br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozgrywają 2. kolejkę mistrzowskich spotkań. Drugi mecz i drugie efektowne zwycięstwo na swoim boisku odniosła Wólczanka Wólka Pełkińska, która ma na koncie komplet punktów i fotel lidera.

W dzisiejszym (13 sierpnia br.) meczu z Wisłokiem błysnął zwłaszcza Mateusz Jurczak, autor hat-tricka (42., 47. i 90. min). Wólczanka wygrała ostatecznie 5:0 (1:0), a pozostałe gole zdobyli Kamil Hul (67. min) i Krzysztof Pietluch (90.+4 min).

W derbowym meczu w Przeworsku tamtejszy Orzeł przegrał z Polonią Przemyśl, tracąc bramkę w końcówce spotkania. Autorem zwycięskiego trafienia dla podopiecznych Pawła Załogi był w 84. min Arkadiusz Gosa.

Niewiele do powiedzenia w Boguchwale miał Sokół Sieniawa, który uległ faworyzowanemu Izolatorowi 2:0 (1:0).

Reklama

Piast Tuczempy wciąż nie może przełamać indolencji strzeleckiej, mimo że w tabeli ma już cztery „oczka”. Po wygranej walkowerem z Czarnymi Jasło, w 2. kolejce ekipa Marka Strawy zremisowała u siebie ze Stalą Nowa Dęba 0:0.

Mecze KS Wiązownica z Czarnymi Jasło i Rzemieślnika Pilzno ze Startem Pruchnik odbędą się jutro, 14 sierpnia br.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama