Piłkarze III ligi (grupa IV) zakończyli rundę jesienną sezonu 2017 – 2018. Na deser dla kibiców z naszego regionu zaserwowano derbowy pojedynek w Jarosławiu pomiędzy miejscowym JKS 1909 a beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej Wólczanką Stal Systems Wólka Pełkińska.
Niespodzianki nie było. Podopieczni Grzegorza Sitka przybili pieczęć na bardzo udanej z ich strony „jesieni”, pewnie wygrywając. Gospodarzy w tym spotkaniu prowadził nowy trener Szymon Szydełko, który cudu nie sprawił. Zespół z ulicy Bandurskiego przegrał 1:4 (0:2). Autorem jedynej bramki był w 90. min Bartłomiej Gliniak z rzutu karnego. Dla beniaminka trafiali: Krystian Wrona (14. min), Patryk Szewc (19. min), Krzysztof Pietluch (56. min) i Marek Gwóźdź (88. min).
JKS 1909 był, niestety, najsłabszą drużyną w całym III-ligowym towarzystwie i w ciągu najbliższych czterech miesięcy musi wiele się zmienić, aby JKS 1909 Jarosław uratował ligowy byt. Przed byłym szkoleniowcem Resovii Rzeszów trudne zadanie, ale nie niewykonalne. Do „bezpiecznego” miejsca w tabeli strata wynosi 6 punktów. Mistrzem „jesieni”, mimo bezbramkowego remisu u siebie z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, został Motor Lublin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze