Reklama

Wólczanka Stal Systems rozbiła JKS 1909. Trudne zadanie Szymona Szydełki

Piłkarze III ligi (grupa IV) zakończyli rundę jesienną sezonu 2017 – 2018. Na deser dla kibiców z naszego regionu zaserwowano derbowy pojedynek w Jarosławiu pomiędzy miejscowym JKS 1909 a beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej Wólczanką Stal Systems Wólka Pełkińska.

Niespodzianki nie było. Podopieczni Grzegorza Sitka przybili pieczęć na bardzo udanej z ich strony „jesieni”, pewnie wygrywając. Gospodarzy w tym spotkaniu prowadził nowy trener Szymon Szydełko, który cudu nie sprawił. Zespół z ulicy Bandurskiego przegrał 1:4 (0:2). Autorem jedynej bramki był w 90. min Bartłomiej Gliniak z rzutu karnego. Dla beniaminka trafiali: Krystian Wrona (14. min), Patryk Szewc (19. min), Krzysztof Pietluch (56. min) i Marek Gwóźdź (88. min). 
JKS 1909 był, niestety, najsłabszą drużyną w całym III-ligowym towarzystwie i w ciągu najbliższych czterech miesięcy musi wiele się zmienić, aby JKS 1909 Jarosław uratował ligowy byt. Przed byłym szkoleniowcem Resovii Rzeszów trudne zadanie, ale nie niewykonalne. Do „bezpiecznego” miejsca w tabeli strata wynosi 6 punktów. Mistrzem „jesieni”, mimo bezbramkowego remisu u siebie z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, został Motor Lublin.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości