16 i 17 września br. na III-ligowych boiskach rozegrana została 8. kolejka spotkań. Piąte zwycięstwo w lidze odniósł beniaminek z Wólki Pełkińskiej.
Mecz o przysłowiowe sześć punktów rozegrano na stadionie przy ulicy Bandurskiego w Jarosławiu. Po wysokiej porażce w zaległym meczu w Lublinie z Motorem, zespół Arkadiusza Barana musiał wygrać z krośnianami, aby nie wpaść w spore tarapaty. Niestety, nie udało się. Spotkanie zakończyło się chyba sprawiedliwym podziałem punktów. Końcowy rezultat to 1:1 (0:1), a autorem jedynego trafienia dla jarosławian był w 68. min Krzysztof Zawiślak.
Po niezasłużonej porażce z rzeszowską Stalą, na zwycięską ścieżkę wróciła ekipa beniaminka z Wólki Pełkińskiej. W osłabionym, zwłaszcza w drugiej linii, składzie Wólczanka Stal Systems pokonała zespół Orląt z Radzynia Podlaskiego. Zespół, który rozgrywki rozpoczął z niezwykle wysokiego pułapu, a teraz, z każdym kolejnym spotkaniem, pikuje w dół. Największą niespodzianką 8. kolejki był remis lidera Resovii Rzeszów w Trzebini. Mimo tego ekipa z ulicy Wyspiańskiego utrzymała fotel lidera.
Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Lech 60. min (karny).
Wólczanka Stal Systems: Smoleń – Przewoźnik, Walat, Wrona, Podstolak – Kocur (82. Wątróbski), Chorolskyj, Baran (90. Flak), Szewc (90. Kucharski) – Lech – Pietluch (72. Czyrny).
Orlęta: Stężała – Ciborowski, Stolarczyk, Kiczuk, Szymala – Kot, Wiejak (79. Melnyczuk), Zmorzyński, Rycaj (74. Zawierucha), Puton – Myśliwiecki (74. Kalita).
Sędziował: Jakub Pieron (Kielce). Żółte kartki: Lech oraz Kiczuk i Stolarczyk. Widzów: 300.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Redakcjo, macie błedy w zmianach w drużynie Wólczanki, sprawdźcie sobie na stronie internetowej tego zespołu ;)
Prawda. Dzięki za czujność! Poprawione! Pozdrawiamy!