Reklama

Wolna amerykanka?

17/03/2026 07:55

– Na ulicy 3 Maja, w pobliżu budynku poczty miejsce dla niepełnosprawnych zajmuje od jakiegoś już czasu pojazd na obcych numerach rejestracyjnych i próżno szukać za szybą dokumentu potwierdzającego posiadanie przez kierowcę uprawnień do zajmowania niebieskiej koperty. W takiej sytuacji osoba zmotoryzowana taka jak ja, a więc inwalida, niewiele może zrobić. No bo pewnie właściciel auto sobie postawił i trudno go namierzyć, a na zdezelowane wcale nie wygląda, więc za porzucone też uznać go nie sposób. Za granicą oznaczenia informujące, że miejsce parkingowe służyć ma niepełnosprawnym kierowcom są, mam wrażenie, dużo bardziej przestrzegane niż u nas

– informuje mieszkaniec.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/03/2026 07:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama