– Na ulicy 3 Maja, w pobliżu budynku poczty miejsce dla niepełnosprawnych zajmuje od jakiegoś już czasu pojazd na obcych numerach rejestracyjnych i próżno szukać za szybą dokumentu potwierdzającego posiadanie przez kierowcę uprawnień do zajmowania niebieskiej koperty. W takiej sytuacji osoba zmotoryzowana taka jak ja, a więc inwalida, niewiele może zrobić. No bo pewnie właściciel auto sobie postawił i trudno go namierzyć, a na zdezelowane wcale nie wygląda, więc za porzucone też uznać go nie sposób. Za granicą oznaczenia informujące, że miejsce parkingowe służyć ma niepełnosprawnym kierowcom są, mam wrażenie, dużo bardziej przestrzegane niż u nas
– informuje mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze