Mieszkańcy Tryńczy po raz kolejny udowodnili, że chętnie pomagają potrzebującym. 16 osób podzieliło się cennym darem życia, jakim jest krew.
Akcja poboru krwi odbyła się 23 lipca grupa 27 ochotników zebrała się nieopodal remizy OSP w Tryńczy. Choć wszyscy wyrazili gotowość przystąpienia do akcji, po przeprowadzeniu ankiety i wykonaniu badań okazało się, że spośród nich 16 osób może oddać krew. Organizatorami wydarzenia byli: Klub Honorowych Dawców Krwi „Florian” Polskiego Czerwonego Krzyża przy OSP w Tryńczy przy współpracy z Oddziałem Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Przeworsku oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze