Reklama

WTZ świętowały 20 lat istnienia

30/09/2016 15:45

Dwadzieścia lat temu powstały Warsztaty Terapii Zajęciowej przy jarosławskim kole Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Zarówno one, jak i inne formy działalności koła już na stałe wpisały się w działania wspierające niepełnosprawnych, a okrągła rocznica była okazją do podsumowania tej pracy.

Podczas uroczystej gali zorganizowanej w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu można było usłyszeć o[paywall] dalszych planach stowarzyszenia. Wyróżniono także osoby i instytucje, które przez lata niepełnosprawnych wspierały.

Medale „Fideliter et Constanter” (Wiernie i Wytrwale), najwyższe wyróżnienia przyznawane przez Zarząd Główny PSONI, otrzymał starosta jarosławski Tadeusz Chrzan,  były dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu Mieczysław Kraus, oraz kierowniczka WTZ Ewa Grabuś. Kulę

Doskonałości otrzymał jarosławski Club Rotary, a statuetki dziękczynne przyznawane przez PSONI Koło w Jarosławiu trafiły do posłanki na Sejm RP Anny Schmidt-Rodziewicz, skarbnika powiatu jarosławskiego Agnieszki Mroczki, dyrektora Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Jarosławiu Agaty Kozak, oraz dyrektora Hodowli Roślin Smolice sp. z o.o. Grupa IHAR Oddział Ożańsk Wojciecha Szepelaka.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama