– Na rogu ulicy Smolki i Dworskiego usytuowana jest kamienica z charakterystycznymi arkadami. Kto tamtędy nie chodzi, powinien się przejść i zobaczyć ciekawe napisy, które je zdobią. Są tam powypisywane obelgi, wyzwiska i inne „interesujące” sformułowania. Jednym słowem napisy niecenzuralne, kłujące w oczy przechodniów. Czy nikt tego nie widzi? To miejsce od zawsze szpecone przez wandali, a przecież, jakby nie było, usytuowane przy jednym z głównych traktów miejskich. Jeśli ta kamienica jest budynkiem będącym w zasobach PGM, które podlega pod urząd miasta, to naprawdę wstyd i hańba, że nikt nie reaguje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może zamiast zajmować się głupotami i wypominać jakimś niby wandalom z Bożej łaski parę głupich napisów zawierających tzw. wulgaryzmy, zwróćmy uwagę i skoncentrujmy się na prawdziwych problemach z którymi zmaga się to biedne, Bogu ducha winne miasto od zgoła 15 lat ruchane regularnie i konsekwentnie w dupę oraz dewastowane i profanowane przez jeszcze obecnego - na wielkie nieszczęście - lokalnego watażkę i jego gang wandali z Przemyskiego magistratu...
A kto normalny tamtędy chadza pieszo? Normalni ludzie ten slums przejeżdżają samochodem lub autobusem, natomiast mieszkańcom Smolki, Tuwima czy Dworskiego zwisa to co jest na murze nabazgrane. Ich interesuje gdzie Harnasia można taniej kupić, w której melinie kubusia za 2 zeta można nabyć a nie jakaś tam estetyka.
Powiem szczerze, że przechodziłem wczoraj tamtędy i rzuciłem okiem na tą ścianę. No i jest rzeczywiście kilka fucków, jednakowoż, w sumie nic nowego czyli porachunki i odgrażanie się kiboli - polonia to tamto, czuwaj to sramto, no i oczywiście tradycyjnie kilka bluzgów na policmajstrów. A ja się pytam tylko na tyle Was stać tumany jebane ?!?!
" Bo im tylko o to chodzi Abyś sam sobie szkodził Abyś sam nie mógł myśleć Abyś sam nie mógł chodzić'' YOUTUBE.COM - PIDŻAMA PORNO - WÓDKA
Tak jak Amerykanie mają w Nowym Jorku takie dzielnice jak Bronx czy Brooklyn, tak samo my Polacy mamy w Przemyślu taką ulicę jak Smolki. Czy powinniśmy się cieszyć z tego czy nie, jest to, oczywiście, sprawa dyskusyjna.
Ha,ha, ha - dobre sobie !!! PGM a szczególnie Urząd Miasta mają głęboko w dupie te odrapane, brudne, obskurne i jeszcze popisane kamienice, co w sumie nic nie zmienia. Mało tego !!! Im właśnie o to chodzi, by ci ludzie obrzucali się wyzwiskami pełnymi jadu i nienawiści pod postacią różnych haseł na murach i ścianach kamienic itp. A potem w realu żeby żarli i napierdalali się między sobą. A oni tymczasem na spokojnie dopełnią dzieło zniszczenie czyli ograbią i wyruchają to miasto ile się jeszcze da najlepiej do samego końca, doprowadzjąc je do stanu całkowitej ruiny oraz nędzy i rozpaczy np. dewastując do reszty ostatnie tereny zielone czy też dewastując i profanując obiekty zabytkowe jakim był Rynek Starego Miasta itp. itd. etc. A za to wszystko, jak by było mało, przyznają sobie, oczywiście nielegalnie, nieszczupłe pensyjki oraz inne wypasione trzynastki tudzież premie.
"Czy przerobili cię swoimi proszkami Na wilka z powyrywanmi kłami I tylko wyć albo szczekać Czy tylko to ci zostało na kawałek ścierwa czekać Czy to wszystko na co cię stać HEJ! Rusz głową zacznij w końcu myśleć POZNAJ SWOJEGO PRAWDZIWEGO WROGA Na Boga podnieś się i zacznij walczyć Zanim cię zniszczą zanim cię złamią Musisz to wiedzieć oni ciągle kłamią Nie ważne jest dla nich ze ktoś kogoś zabija Dla nich jest ważne że biznes się rozwija Zacznij walczyć nie jesteś niewolnikiem Zacznij walczyć jesteś wojownikiem Jesteś strażnikiem swojej własnej głowy Nie musisz przyjmowaćtego czego nie chcesz'' YOUTUBE.COM - RADICAL NEWS - ZACZNIJ WALKĘ
Może zamiast zajmować się głupotami i wypominać jakimś niby wandalom z Bożej łaski parę głupich napisów zawierających tzw. wulgaryzmy, zwróćmy uwagę i skoncentrujmy się na prawdziwych problemach z którymi zmaga się to biedne, Bogu ducha winne miasto od zgoła 15 lat ruchane regularnie i konsekwentnie w dupę oraz dewastowane i profanowane przez jeszcze obecnego - na wielkie nieszczęście - lokalnego watażkę i jego gang wandali z Przemyskiego magistratu...
A kto normalny tamtędy chadza pieszo? Normalni ludzie ten slums przejeżdżają samochodem lub autobusem, natomiast mieszkańcom Smolki, Tuwima czy Dworskiego zwisa to co jest na murze nabazgrane. Ich interesuje gdzie Harnasia można taniej kupić, w której melinie kubusia za 2 zeta można nabyć a nie jakaś tam estetyka.
Powiem szczerze, że przechodziłem wczoraj tamtędy i rzuciłem okiem na tą ścianę. No i jest rzeczywiście kilka fucków, jednakowoż, w sumie nic nowego czyli porachunki i odgrażanie się kiboli - polonia to tamto, czuwaj to sramto, no i oczywiście tradycyjnie kilka bluzgów na policmajstrów. A ja się pytam tylko na tyle Was stać tumany jebane ?!?!