Reklama

Wulgarne napisy na elewacji

07/05/2016 07:20

– Na rogu ulicy Smolki i Dworskiego usytuowana jest kamienica z charakterystycznymi arkadami. Kto tamtędy nie chodzi, powinien się przejść i zobaczyć ciekawe napisy, które je zdobią. Są tam powypisywane obelgi, wyzwiska i inne „interesujące” sformułowania. Jednym słowem napisy niecenzuralne, kłujące w oczy przechodniów. Czy nikt tego nie widzi? To miejsce od zawsze szpecone przez wandali, a przecież, jakby nie było, usytuowane przy jednym z głównych traktów miejskich. Jeśli ta kamienica jest budynkiem będącym w zasobach PGM, które podlega pod urząd miasta, to naprawdę wstyd i hańba, że nikt nie reaguje.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2016-05-07 16:54:29

    Może zamiast zajmować się głupotami i wypominać jakimś niby wandalom z Bożej łaski parę głupich napisów zawierających tzw. wulgaryzmy, zwróćmy uwagę i skoncentrujmy się na prawdziwych problemach z którymi zmaga się to biedne, Bogu ducha winne miasto od zgoła 15 lat ruchane regularnie i konsekwentnie w dupę oraz dewastowane i profanowane przez jeszcze obecnego - na wielkie nieszczęście - lokalnego watażkę i jego gang wandali z Przemyskiego magistratu...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    joanna - niezalogowany 2016-05-07 22:08:14

     A kto normalny tamtędy chadza pieszo? Normalni ludzie ten slums przejeżdżają samochodem lub autobusem, natomiast mieszkańcom Smolki, Tuwima czy Dworskiego zwisa to co jest na murze nabazgrane. Ich interesuje gdzie Harnasia można taniej kupić, w której melinie kubusia za 2 zeta można nabyć a nie jakaś tam estetyka.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2016-05-08 16:37:13

    Powiem szczerze, że przechodziłem wczoraj tamtędy i rzuciłem okiem na tą ścianę.  No i jest rzeczywiście kilka fucków, jednakowoż, w sumie nic nowego czyli porachunki i odgrażanie się kiboli - polonia to tamto, czuwaj to sramto, no i oczywiście tradycyjnie kilka bluzgów na policmajstrów. A ja się pytam tylko na tyle Was stać tumany jebane ?!?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama