Reklama

Wychowanek Orzełka nominowany do nagrody Podkarpacka Nike 2015

23/01/2016 17:55

5 lutego w Hotelu Rzeszów odbędzie się uroczysta gala finałowa Podkarpackiej Nike 2015, organizowana przed Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.

Kapituła plebiscytu przyznała nominacje, z których będą wyłonieni zwycięzcy. Sportowcy rywalizują o Podkarpacką Nike 2015 w ośmiu kategoriach: Najlepszy młodzieżowiec, Trener wychowawca młodzieży, Odkrycie Roku, Trener Roku, Piłkarz Roku, Najlepsza Zawodniczka Roku, Najlepszy Zawodnik Futsalowy oraz Drużyna Roku.

Kamil Słoma, wychowanek Szkółki Piłkarskiej "Orzełek" w Przeworsku, obecnie zawodnik Resovii Rzeszów, został nominowany do nagrody w kategorii Odkrycie Roku. Trenerem Kamila w Orzełku był obecny dyrektor MOSiR w Przeworsku, Grzegorz Łuczyk.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama