fot.http://cwks-resovia.pl" class="news__photo" >
5 lutego w Hotelu Rzeszów odbędzie się uroczysta gala finałowa Podkarpackiej Nike 2015, organizowana przed Podkarpacki Związek Piłki Nożnej.
Kapituła plebiscytu przyznała nominacje, z których będą wyłonieni zwycięzcy. Sportowcy rywalizują o Podkarpacką Nike 2015 w ośmiu kategoriach: Najlepszy młodzieżowiec, Trener wychowawca młodzieży, Odkrycie Roku, Trener Roku, Piłkarz Roku, Najlepsza Zawodniczka Roku, Najlepszy Zawodnik Futsalowy oraz Drużyna Roku.
Kamil Słoma, wychowanek Szkółki Piłkarskiej "Orzełek" w Przeworsku, obecnie zawodnik Resovii Rzeszów, został nominowany do nagrody w kategorii Odkrycie Roku. Trenerem Kamila w Orzełku był obecny dyrektor MOSiR w Przeworsku, Grzegorz Łuczyk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze