W sobotę, 12 października, już po raz 12. odbędzie się bieg „Wyganiamy raka”. Jego pomysłodawcą był Jan Hołówka – lekarz, prekursor przemyskiej onkologii, Honorowy Obywatel Miasta Przemyśla i to jego imię nosi ta szlachetna akcja. Wydarzenie sportowo-rekreacyjne przede wszystkim zwraca uwagę na profilaktykę chorób nowotworowych i promuje aktywność fizyczną w trosce o zdrowie.
W tym roku – oprócz tradycyjnego, nieco ponad 3-kilometrowego biegu ze szpitala na os. Wilcze – organizowany jest również bieg dla dzieci na dystansie 200 m. Dorośli wystartują o g. 11 z parkingu przed wejściem głównym szpitala. Dzieci wyruszą godzinę później.

Zapisów można dokonywać telefonicznie, do 10 października, pod numerami: 663 757 668 (bieg dorosłych) oraz 16 677 50 74 (bieg dzieci). Liczba miejsc ograniczona.
Warto się pospieszyć!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze