Reklama

„Wyganiamy raka” po raz 12!

07/10/2024 16:25
PAŹ12

Szpital Wojewódzki/boisko na osiedlu Wilcze. godz: 11:00

W sobotę, 12 października, już po raz 12. odbędzie się bieg „Wyganiamy raka”. Jego pomysłodawcą był Jan Hołówka – lekarz, prekursor przemyskiej onkologii, Honorowy Obywatel Miasta Przemyśla i to jego imię nosi ta szlachetna akcja. Wydarzenie sportowo-rekreacyjne przede wszystkim zwraca uwagę na profilaktykę chorób nowotworowych i promuje aktywność fizyczną w trosce o zdrowie.

W tym roku – oprócz tradycyjnego, nieco ponad 3-kilometrowego biegu ze szpitala na os. Wilcze – organizowany jest również bieg dla dzieci na dystansie 200 m. Dorośli wystartują o g. 11 z parkingu przed wejściem głównym szpitala. Dzieci wyruszą godzinę później.

Zapisów można dokonywać telefonicznie, do 10 października, pod numerami:  663 757 668 (bieg dorosłych) oraz  16 677 50 74 (bieg dzieci). Liczba miejsc ograniczona.

Warto się pospieszyć!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/10/2024 16:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości