26 stycznia był wyjątkowym dniem dla całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu. Placówka świętowała 120. rocznicę nadania jej imienia Adama Mickiewicza.
Uczniowie szkoły pod przewodnictwem nauczycielki Magdaleny Makowskiej przygotowali wzruszający program artystyczny, ukazujący życie i twórczość patrona.
Kilka słów przemowy wygłosiła też dyrektor SP11 Ewa Leniar, a wiceburmistrz Jarosławia Dariusz Tracz odczytał list gratulacyjny, dziękując jednocześnie dyrekcji i nauczycielom za całokształt pracy z dziećmi i młodzieżą.
– To dla nas szczególny i radosny dzień. Jesteśmy dumni z tego, że razem możemy świętować tak wspaniałą rocznicę. Wielkie podziękowania należą się również rodzicom, bo to również dzięki nim możemy dziś wspólnie obchodzić święto naszego patrona – podkreśliła dyrektor placówki Ewa Leniar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze