Reklama

Wyjątkowy jubileusz jarosławskiej „jedenastki” [ZDJĘCIA]

31/01/2018 15:30

26 stycznia był wyjątkowym dniem dla całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu. Placówka świętowała 120. rocznicę nadania jej imienia Adama Mickiewicza.

Uczniowie szkoły pod przewodnictwem nauczycielki Magdaleny Makowskiej przygotowali wzruszający program artystyczny, ukazujący życie i twórczość patrona.

Kilka słów przemowy wygłosiła też dyrektor SP11 Ewa Leniar, a wiceburmistrz Jarosławia Dariusz Tracz odczytał list gratulacyjny, dziękując jednocześnie dyrekcji i nauczycielom za całokształt pracy z dziećmi i młodzieżą.

– To dla nas szczególny i radosny dzień. Jesteśmy dumni z tego, że razem możemy świętować tak wspaniałą rocznicę. Wielkie podziękowania należą się również rodzicom, bo to również dzięki nim możemy dziś wspólnie obchodzić święto naszego patrona –  podkreśliła dyrektor placówki Ewa Leniar.


EK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości